AAA

Festival Oma Lugu toimub 18.- 19. märtsil 2015

Mis on Oma Lugu?

Festivali Oma Lugu eesmärk on ühendada Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia inimesi ning läbi erialadevahelise koostöö tutvustada TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiat ka teistele - nii praegustele kui tulevastele tudengitele ja kõikidele teistele huvilistele.

Tänavuaastane Oma Lugu kannab teemat ''Inspiratsioon''. Läbi erinevate esinejate soovime nii gümnasistidele kui tudengitele üle Eesti anda võimaluse ammutada inspiratsiooni. Oma loo räägivad sellel aastal tuntud kirjanik Kaur Kender, nukunäitleja ja saate "Su nägu kõlab tuttavalt" kolmanda hooaja võitja Mart Müürisepp, dirigent ja helilooja Pärt Uusberg, ERKI moeshow peakorraldaja Piret Mägi, animaator ja sisearhitekt Kristjan Holm, režissöör Mihkel Ulk ja teised.

Lisaks inspireerivatele persoonidele pakub Festival Oma Lugu muusikalisi elamusi kultuuriakadeemia tudengite kooslustelt. 2015. aasta festivali peaesinejaks on ansambel Ars Apta, kes esitleb oma verivärske debüütalbumit 18. märtsil Pärimusmuusika Aidas.

19. märtsil avab Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia oma uksed kõigile huvilistele ning pakub erinevaid tegevusi üle terve maja. 

Tutvu festivali programmi ja ajakavaga täpsemalt SIIN!

2015. aasta festivali kontakt: Mikk Otsus, kultuurikorralduse II kursuse üliõpilane, 58144326