Sündmused | Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia
AAA

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste ja kunstide instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 4-A315, 51009, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste ja kunstide instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 4-A315, 51009, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

Sündmused

Teatrikunsti mängukava 2016

Kuupäev Lavastus   Koht
23. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
23. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
22. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
22. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
22. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
22. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
22. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
22. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
21. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
21. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
21. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
21. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
21. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
21. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
20. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
20. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
20. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
20. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
19. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
20. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
19. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
20. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
18. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
18. detsember
2016
algusega kell 15.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
18. detsember
2016
algusega kell 15.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
18. detsember
2016
algusega kell 12.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
18. detsember
2016
algusega kell 12.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
17. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
17. detsember
2016
algusega kell 15.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
17. detsember
2016
algusega kell 15.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
17. detsember
2016
algusega kell 12.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
17. detsember
2016
algusega kell 12.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
17. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
17. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
16. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
16. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
16. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
16. detsember
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Paide
Kultuurikeskus
16. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
16. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
16. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
16. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
15. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
15. detsember
2016
algusega kell 15.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
15. detsember
2016
algusega kell 15.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
15. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
15. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
15. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
15. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
15. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
14. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
14. detsember
2016
algusega kell 15.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
14. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
14. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
14. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
14. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
14. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
13. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
13. detsember
2016
algusega kell 15.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
13. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
13. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
13. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
13. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
13. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
12. detsember
2016
algusega kell 15.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
12. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
12. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
11. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
11. detsember
2016
algusega kell 15.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
11. detsember
2016
algusega kell 15.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
11. detsember
2016
algusega kell 12.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
11. detsember
2016
algusega kell 12.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
10. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
10. detsember
2016
algusega kell 15.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
10. detsember
2016
algusega kell 15.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
10. detsember
2016
algusega kell 15.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
10. detsember
2016
algusega kell 12.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
10. detsember
2016
algusega kell 12.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
10. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
09. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
09. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
09. detsember
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Haapsalu
Kultuurikeskus
09. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
09. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
09. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
09. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
08. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
08. detsember
2016
algusega kell 15.00
Lärmisepa tänava Lota
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
08. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
08. detsember
2016
algusega kell 11.00
Lärmisepa tänava Lota
ESIETENDUS
Lavastaja Ivo Eensalu
Laval Rakvere teatri trupp ja Getter Meresmaa ning
Mihkel Vendel" teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
Suur saal
08. detsember
2016
algusega kell 11.00
Võlur Oz
ESIETENDUS
Lavastaja Ringo Ramul diplomitöö
Laval Ugala teatri trupp ja Karl Robert Saaremäe teatrikunsti 11. lennust
  Ugala Teater
BB
08. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
08. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
07. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
07. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
07. detsember
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Võru Kannel
07. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
07. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
06. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
06. detsember
2016
algusega kell 14.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
06. detsember
2016
algusega kell 11.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
06. detsember
2016
algusega kell 11.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
05. detsember
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Vanemuine
Väike maja
04. detsember
2016
algusega kell 18.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
04. detsember
2016
algusega kell 15.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
04. detsember
2016
algusega kell 15.00
Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
04. detsember
2016
algusega kell 12.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
04. detsember
2016
algusega kell 12.00
ESIETENDUS Mustkunstniku elevant
Lavastaja Sander Pukk
Laval NUKU teatri trupp ning Märten Matsu või Martin Tikk,
Liisu Krass või Grete Jürgenson
  NUKU teater
Ferdinandi saal
03. detsember
2016
algusega kell 15.00
Ahhaa kummitab
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
03. detsember
2016
algusega kell 12.00
Ahhaa kummitab
ESIETENDUS
Lavastaja Karl Sakrits diplomitöö
Laval NUKU teatri trupp
  NUKU teater
muuseumi aatrium
23. november
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Põlva
Kultuuri- ja Huvikeskus
21. november
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Vanemuine
Väike maja
18. november
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Rakvere Teater
Suur saal
16. november
2016
algusega kell 11.00
Väike Pii ja Kiigelaud
Lavastajad Kadri Lepp ja Martin Mill
Laval Ugala teatri trupp ja Tanel Ting ning
Ringo Ramul teatrikunsti 11. lennust
  Rakvere Teater
14. november
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Endla Teater
09. november
2016
algusega kell 13.00
Hansuke ja Greteke
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval Rakvere teatri trupp ja Märten Matsu teatrikunsti 11. lennust
  Vene Teater
09. november
2016
algusega kell 11.00
Väike Pii ja Kiigelaud
Lavastajad Kadri Lepp ja Martin Mill
Laval Ugala teatri trupp ja Tanel Ting ning
Ringo Ramul teatrikunsti 11. lennust
  Ugala
BB
03. november
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Rakvere Teater
Suur saal
26. oktoober
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Haapsalu
Kultuurikeskus
21. oktoober
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Paide
Kultuurikeskus
17. oktoober
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Vanemuine
Väike maja
17. oktoober
2016
algusega kell 13.00
Väike Pii ja Kiigelaud
Lavastajad Kadri Lepp ja Martin Mill
Laval Ugala teatri trupp ja Tanel Ting ning
Ringo Ramul teatrikunsti 11. lennust
  Eesti
Draamateater
06. oktoober
2016
algusega kell 19.00
Helena Kesoneni monolavastus
"Joonistatud"
Juhendajad: Taago Tubin ja Kadri Kalda
  Värska
Kultuurikeskus
05. oktoober
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Rakvere Teater
Suur saal
30. september
2016
algusega kell 19.00
Diplomilavastus Thijl Ulenspiegel
ESIETENDUS
Lavastaja Üllar Saaremäe
Laval teatrikunsti 11. lend
  Rakvere Teater
Suur saal