Loeng
Väärikate Ülikool
Väärikate Ülikool alustas oma tegevust 2010. aastal Pärnus ja Tartus. Tänaseks on tegevus laienenud Viljandisse, Tallinnasse, Kurssaarde, Narva, Türile, Valka ja Keilasse.
Omakultuuriakadeemia
Omakultuuriakadeemia viies loeng
Omakultuuriakadeemia: Ester Bardone ja Anu Kannike
Omakultuuriakadeemia kolmas loeng
Omakultuuriakadeemia: Rahva raha raiskajatest pärandipolitseini
Omakultuuriakadeemia hooaja teine loeng kannab pealkirja "Rahva raha raiskajatest pärandipolitseini ehk arusaamad folkloristi töö ühiskondlikust kasust". Rääkima tuleb Helen Kästik
Rahvaluuleuurija suhe rahvaga – oma uurimistöö allika ja sihtrühmaga – on loomu poolest kontaktitihe ja dünaamiline. Ettekanne keskendub küsimustele, millist ühiskondlikku kasu on folkloristid näinud oma tööst rahvale tõusvat ja kuidas on sellist tööd väärtustanud rahvas ise.
Omakultuuriakadeemia: Rahvakultuuri Keskuse roll kultuuripärandi hoidmisel
Omakultuuriakadeemia selle õppeaasta kolmas loeng kannab pealkirja "Rahvakultuuri Keskuse roll kultuuripärandi hoidmisel". Oma asutuse tegevusest kõneleb Kalle Vister, peagi Viljandisse koliva Rahvakultuuri Keskuse uus direktor.
Juttu tuleb toetusprogrammidest kultuuriruumidele, keskseltsidele ja huvigruppidele. Keda ja miks rahvakultuuri alal koolitatakse? Kuidas koostatakse vaimse kultuuripärandi nimistut?