Sündmused | Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51003 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5027
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 4809
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009, Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Raekoja plats 9, 51004 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 18–244, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51003 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5027
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 4809
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009, Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Raekoja plats 9, 51004 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 18–244, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Sündmused

Kuupäev Sündmus Asukoht
21.11.2012 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Folgijämm Pärimusmuusika ait, kohvik
05.12.2012 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Üliõpilaste aastalõpupidu Sakala keskus
22.01.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
29.01.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
05.02.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
12.02.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
19.02.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
26.02.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
05.03.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
12.03.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
19.03.2013 - 21:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
26.03.2013 - 22:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
08.04.2013 - 10:00 kuni 29.11.2020 - 00:00 Näitus "Metalli kõla" Viljandi Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst 6
23.04.2012 - 10:00 kuni 29.04.2012 - 20:00 Tantsunädal Viljandi linn
06.11.2012 - 21:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
10.11.2012 - 11:00 Avatud päev palkehituspraktikal Loodi mõis
08.11.2012 - 13:00 kuni 11.11.2012 - 17:00 TÜ VKA käsitöömessil Mardilaat Saku Suurhall, Tallinn
11.11.2012 - 20:45 Isadepäev Sakala keskuses Sakala keskus
12.11.2012 - 15:15 Kaasaegne tantsu arvestus Sakala keskus
12.11.2012 - 22:15 kuni 22:30 Tantsuetendus "Kloondimensioon" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
13.11.2012 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia: Liina Järviste Viljandi Pärimusmuusika Ait
13.11.2012 - 21:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
13.11.2012 - 21:00 kuni 21:15 Tantsukunsti III kursuse etendus "Jack" Kondase keskus
14.11.2012 - 20:00 Külalisetendus "Isade maa" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
18.11.2012 - 20:00 kuni 21:30 Etendus "Täida purgiD" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
08.11.2012 - 11:00 kuni 19.11.2012 - 19:00 Näitus "Väljalend" Tallinnas Eesti Käsitöömaja Rahvakunstigalerii, Tallinn (Pikk 22)
19.11.2012 - 20:30 kuni 20:45 Tantsuetendus "Etirb C-duur TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
19.11.2012 - 21:00 kuni 21:15 Tantsuetendus "Aga mõtle, Sven, kui hea saab olema taevas..." Vilma maja, Turu 6
20.11.2012 - 22:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
21.11.2012 - 11:00 kuni 15:00 Seminaritööde kaitsmine - kultuurhariduse osakond TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 206
21.11.2012 - 20:30 kuni 21:45 Dokfilmiõhtu TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 221
21.11.2012 - 21:00 kuni 21:45 Tantsuetendus "Pung" (Renate Valme Kompanii Nii / STÜ) TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
22.11.2012 - 14:00 Täika Sinine fuajee, TÜ VKA peamaja
22.11.2012 - 21:00 kuni 21:30 Tantsuetendus "Kuhu suunas me vaatama peaks?" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
24.11.2012 - 12:00 kuni 25.11.2012 - 18:00 TÜ VKA Martin Markkinal Helsingis Kaapelitehdas, Helsingi, Soome
27.11.2012 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia: Villem Valme Viljandi Pärimusmuusika Ait
27.11.2012 - 21:00 Jazziklubi
28.11.2012 - 11:00 Seminaritööde kaitsmine - kultuurhariduse osakond TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 206
28.11.2012 - 22:00 Folgijämm Pärimusmuusika ait, kohvik
30.11.2012 - 18:00 kuni 19:30 PÖFF Viljandi: animafilmide festival TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
29.11.2012 - 12:00 kuni 01.12.2012 - 17:00 TÜ VKA Teeviidal Eesti Näituste Messikeskus, Tallinn
03.12.2012 - 17:00 kuni 18:00 TÜ aastapäeva kontsert-aktus Viljandi Muusikakool, orkestrimaja
04.12.2012 - 20:00 kuni 21:00 Lavastus "HUNT" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
05.12.2012 - 11:00 Seminaritööde kaitsmine - etenduskunstid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 206
05.12.2012 - 20:30 kuni 21:30 Jõulukontsert Sakala keskus
05.12.2012 - 22:00 Folgijämm Pärimusmuusika ait, kohvik
10.12.2012 - 11:00 kuni 11.12.2012 - 19:00 Teatrikunsti 10. lennu erialaeksam TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
11.12.2012 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia: Jaan Leetsar Viljandi Pärimusmuusika Ait
12.12.2012 - 11:00 Seminaritööde kaitsmine - kultuurhariduse osakond TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 206
12.12.2012 - 14:00 kuni 14:45 Loovmängu arvestus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
13.12.2012 - 20:00 Eline Selgise kompositsioonitöö "Cosmos" Must saal
13.12.2012 - 21:00 Kadri Sireli kompositsioonitöö "Con leche" Must saal
14.12.2012 - 19:00 Jõulukontsert "Oh laulgem südamest" Pauluse kirik
14.12.2012 - 22:00 kuni 16.12.2012 - 23:00 Teatrikunsti etteasted Tartus Genialistide Klubi, Tartu
17.12.2012 - 19:30 Tiina Tillo ja Mari-Liis Eskussoni kompositsioonitöö "SEATUSES" Must saal
18.12.2012 - 19:00 Lühifilm "Roheliine" Rohelise Maja poes ja kohvikus
19.12.2012 - 13:15 kuni 14:30 Balleti II kursuse avalik arvestus Tantsuklass 001
19.12.2012 - 14:45 kuni 16:00 Balleti I kursuse avalik arvestus Tantsuklass 001
19.12.2012 - 16:15 kuni 17:30 Balleti III kursuse avalik arvestus Tantsuklass 001
19.12.2012 - 19:00 Kristiina Vilipõllu & Maarja Tõnissoni lühifilm "Roheliine" akadeemia klass 221
19.12.2012 - 20:00 kuni 20:15 Keity Pooki kompositsioonitöö Must saal
19.12.2012 - 21:00 Age Linkmann & Arolin Raudva kompositsioonitöö "Mr & Mrs Jones´ pets" Must saal
19.12.2012 - 22:00 kuni 22:15 Nikolai Räbini ja Irina Rõžikova kompositsioonitöö "Eat you Alive!" Must saal
20.12.2012 - 16:00 kuni 17:00 Tantsukunsti III kursuse kompositsiooni etendus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia keldrikorrus
20.12.2012 - 18:00 Teatrikunsti eksamiõhtu Kohvik Fellin
02.01.2013 - 13:00 kuni 04.01.2013 - 19:00 Koolijazz 2013 TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja, Pärimusmuusika Ait
08.01.2013 - 18:00 Jazzmuusika üliõpilaste ansambliarvestus Viljandi Muusikakool, orkestrimaja
09.01.2013 - 11:00 Pärimusmuusikute ettemäng Muusikamaja kammersaal
10.01.2013 - 20:00 Lavastus "Veel kord armastusest" Ugala teater
11.01.2013 - 20:00 Lavastus "Veel kord armastusest" Ugala teater
14.01.2013 - 19:00 Raamatupidamise kursus algajatele TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
15.01.2013 - 19:15 Soome kõnekeele kursus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
15.01.2013 - 12:00 kuni 16.01.2013 - 16:00 Jazzmuusikute põhipillide ettemäng Muusikamaja kammersaal
16.01.2013 - 19:00 Hispaania keele suhtluskursuse NÄIDISTUND TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruum 221
21.01.2013 - 17:00 Uue karjääri alguse ABC TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
23.01.2013 - 20:00 Kontsert "Maa ja taeva vahel" Elva Huviala- ja Kultuurikeskus Sinilind
24.01.2013 - 19:00 Kontsert "Õhtumeditatsioonid" Jaani kirik, Viljandi
25.01.2013 - 11:00 Aktiivõppe meetodite kasutamine muusikaõpetuses TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja
25.01.2013 - 12:00 Mängutehnilise baasi loomine algajale klaveriõpilasele TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja
26.01.2013 - 15:00 Lavastus "Veel kord armastusest" Ugala teater
28.01.2013 - 20:00 Lavastus "Veel kord armastusest" Ugala teater
29.01.2013 - 20:00 Lavakõne eksam TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
29.01.2013 - 21:00 Palestiina õhtu Tartus Genialistide Klubi Tartus
30.01.2013 - 11:00 Seminaritööde kaitsmine - kultuurhariduse osakond TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 209
31.01.2013 - 20:30 Teatrikunsti 10. lennu etendused Tallinnas Kanuti Gildi Saal, Tallinn
01.02.2013 - 12:00 Improvisatsiooni õpetamise meetodid muusikakooli pilliõppes TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja
02.02.2013 - 11:00 E-õppe meetodid solfedžo õpetamisel ja õppimisel muusikakoolis TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja
02.02.2013 - 15:00 Osalemine Viljandi Talvisel tantsupeol Viljandi linn
04.02.2013 - 20:00 kuni 21:30 Diplomilavastus "UNISTA!TUD" Ugala teater, väike saal
06.02.2013 - 20:00 kuni 21:30 Diplomilavastus "UNISTA!TUD" Ugala teater, väike saal
12.02.2013 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
13.02.2013 - 18:00 kuni 19:30 Pamiirlased ja nende elamiskultuur TÜ VKA kammersaal 105
14.02.2013 - 20:00 Kompositsioonitöö KERA TÜ VKA Must saal
15.02.2013 - 18:00 kuni 19:15 Tudengite Teatripäevad: avamine ja etendus "Parandajad" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
15.02.2013 - 20:30 kuni 21:45 Tudengite Teatripäevad: etendus "Jalutus vikerkaarel" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
16.02.2013 - 11:30 kuni 12:30 Tudengite Teatripäevad: etendus "Valguse klaverimängija" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
16.02.2013 - 13:30 kuni 14:00 Tudengite Teatripäevad: etendus "Arm" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
16.02.2013 - 18:00 kuni 19:00 Tudengite Teatripäevad: etendus "A. on keegi teine" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
16.02.2013 - 20:45 kuni 21:45 Tudengite Teatripäevad: etendus "Skin skin you my black crow" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
16.02.2013 - 23:00 Tudengite Teatripäevad: Festivali Klubi Sakala keskus
17.02.2013 - 11:30 kuni 12:30 Tudengite Teatripäevad: etendus "Õnnestunud elu" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
17.02.2013 - 13:00 kuni 13:30 Tudengite Teatripäevad: etendus "Ootamatus" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
17.02.2013 - 16:45 Tudengite Teatripäevade lõpetamine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
19.02.2013 - 20:30 Dokfilmiõhtu
21.02.2013 - 13:00 kuni 14:00 Eesti Vabariigi aastapäeva mõtisklus: Roy Strider TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Must saal
21.02.2013 - 19:00 kuni 20:30 Semiosalong: Andreas W. Fellini kohvik (Kauba 11/Tasuja pst1)
18.02.2013 - 14:15 kuni 25.02.2013 - 14:15 Estonian Folk Orchestra turnee Rootsis Stockholm, Umea, Rootsi
25.02.2013 - 20:00 kuni 21:30 Diplomilavastus "UNISTA!TUD" Tartu Uus Teater
26.02.2013 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
26.02.2013 - 20:00 kuni 21:30 Diplomilavastus "UNISTA!TUD" Ugala teater, väike saal
05.03.2013 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
06.03.2013 - 21:30 Tantsuetendus "Arkaadia" TÜ VKA Must saal
06.03.2013 - 21:30 Tantsuetendus "Arkaadia" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia,Must saal
07.03.2013 - 13:15 kuni 14:45 Infotund: Välismaale õppima?! Peamaja ruum 228
07.03.2013 - 23:00 Naistepäevapidu Klubi Rubiin
10.03.2013 - 14:00 Infopäev: teatrikunsti õppekava Narva Laste ja Noorte Loomemajas (Partisani 2)
11.03.2013 - 20:15 Avalik loeng "Left Coast Dance - a view from California“ Must Saal
13.03.2013 - 20:00 Muusikaline etendus "BonBon ja JouJou" Viljandi muusikakool
18.03.2013 - 22:00 Kristiina Vilipõllu tantsuetendus "123-223" TÜ VKA Must saal
19.03.2013 - 20:00 Jazzmuusikute kontsert Peterburi Jaani kirikus Peterburi Jaani kirik
19.03.2013 - 19:00 kuni 20:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
20.03.2013 - 11:00 Tartu Ülikooli lahtiste uste päev Tartu Ülikool
20.03.2013 - 20:00 kuni 20:15 Tantsukompositsioonitöö "Aja lugudes" Kondase Keskuses Viljandis
20.03.2013 - 19:00 kuni 20:30 Semiosalong: Katre Pärn TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 221
21.03.2013 - 16:00 kuni 16:45 Esilinastus:film kultuuriakadeemiast TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia,Must saal
25.03.2013 - 19:00 Paastumaarjapäeva kontsertmõtisklus Jaani kirik, Viljandi
26.03.2013 - 18:00 Muusikaline etendus "BonBon ja JouJou" Vastemõisa Rahvamaja
26.03.2013 - 19:00 Segakoori kontsert Sakala keskus
27.03.2013 - 19:00 Muusikaline etendus "BonBon ja JouJou" Olustvere loss
27.03.2013 - 20:00 Dokfilmiõhtu: Kuidas reageeriti Obama ettepanekule karmistada relvaseadust? Peamaja ruum 107
01.04.2013 - 18:00 kuni 18:30 Monoetendus "Ydini Jyri" Ugala teatri treeningsaalis.
02.04.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
02.04.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
03.04.2013 - 19:00 Etendus: "Liblikapüüdja" (VAT Teater) Ugala teater
08.04.2013 - 20:00 Tantsulavastus "Külvist lõikuseni" TÜ VKA Must saal
09.04.2013 - 15:00 kuni 18:00 Leedu rahvamuusikat tutvustav loeng Muusikamaja, Kammersaal
09.04.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
10.04.2013 - 19:00 MUUSIKATRIAAD: Filmiõhtu koostöös Sakala Keskusega Sakala keskus, Tallinna 5
11.04.2013 - 18:00 kuni 19:30 Muusikatriaadi eri: Semiosalong Fellini kohvik (Kauba 11/Tasuja pst1)
11.04.2013 - 19:30 MUUSIKATRIAAD: mälumäng Fellini kohvik
12.04.2013 - 12:00 MUUSIKATRIAAD: konkursi finaalkontsert Eesti Pärimusmuusika Keskus, Tasuja pst 6
03.04.2013 - 10:00 kuni 12.04.2013 - 17:00 Näitus "Loo! Koo! Rõõmusta!" Kondase keskus
12.04.2013 - 17:00 MUUSIKATRIAAD: Lõppkontsert Eesti Pärimusmuusika Keskus, Tasuja pst 6
12.04.2013 - 15:00 kuni 17:45 Helgi Põllo loeng: Kultuuripärand ja ettevõtlus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 105
13.04.2013 - 20:30 kuni 21:00 Film: "Momendid" Peamaja ruum 105
12.04.2013 - 18:00 kuni 14.04.2013 - 14:00 Noore Muusiku Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja, Pärimusmuusika Ait
15.04.2013 - 18:30 Tantsukompositsioonitöö "Colosseum" TÜ VKA Must saal
16.04.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
16.04.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
18.04.2013 - 15:30 Kontsert "Meie elu" Jõhvi kontserdimaja kammersaal
18.04.2013 - 18:00 Kontsert "Meie elu" Kiviõli Kunstide kool (Vabaduse pst 6, Kiviõli)
18.04.2013 - 19:00 kuni 19:45 Tantsulavastus "Trilemma" TÜ VKA Must saal
18.04.2013 - 18:00 kuni 20:00 Bruce Liptoni videoloeng "LOODUS, KASVATUS JA ARMASTUSE JÕUD" akadeemia klass 228
19.04.2013 - 10:45 Kontsert "Meie elu" Maidla Kool (Mõisa 1, Maidla küla)
19.04.2013 - 14:00 Kontsert "Meie elu" Narva Kutseõppekeskus (Kreenholmi 45, Narva)
19.04.2013 - 14:15 kuni 15:45 Tänavatantsu avalik arvestus ja eesti tants Sakala Keskuse tantsusaal, TÜ VKA tantsuklass 001
19.04.2013 - 18:00 Kontsert "Meie elu" Jõhvi Mihkli kirik (Rakvere tn 6, Jõhvi)
19.04.2013 - 21:00 Kontsert "Meie elu" Saka mõis (Kohtla vald)
20.04.2013 - 12:00 Kontsert "Meie elu" Rakvere Kolmainu kirik (Pikk tn 19, Rakvere)
21.04.2013 - 15:00 Kontsert "Meie elu" Kiltsi põhikool (Liivaküla küla)
22.04.2013 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
23.04.2013 - 08:15 Tantsunädal 2013: teisipäev Viljandi ja Abja Gümnaasium, Viljandi Jakobsoni kool
23.04.2013 - 12:00 "Kaare film" linastus Must Saal
23.04.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
24.04.2013 - 08:15 Tantsunädal 2013: kolmapäev Viljandi Gümnaasium, Männimäe lasteaed, TÜ VKA Must saal
24.04.2013 - 10:00 kuni 15:00 Seminaritööde kaitsmine: etenduskunstide osakond ruum 206
24.04.2013 - 19:30 kuni 21:30 Dokfilmiklubi: "Töömehe surm" Peamaja ruum 107
25.04.2013 - 09:30 Tantsunädal 2013: neljapäev Jakobsoni kool, Mesimummu lasteaed, Viljandi Kesklinna kool, Heimtali kool, TÜ VKA Must saal
25.04.2013 - 21:30 Kompositsioonitöö "Ühe sees" TÜ VKA kammersaal 105
26.04.2013 - 10:00 Tantsunädal 2013: reede Viljandi Paalalinna kool, Kõpu kool, Tarvastu Gümnaasium ja rahvamaja, Suure-Jaani Gümnaasium, TÜ VKA Must saal, Pärimusmuusika Ait
26.04.2013 - 15:00 Omaloominguliste eesti tantsude ettetantsimine Sakala Keskuse hoov, II korruse sammassaal
27.04.2013 - 12:15 kuni 13:45 Tantsunädal 2013: laupäev Sakala Keskuse tantsusaal
28.04.2013 - 10:00 Tantsunädal 2013: pühapäev kirikus Viljandi Jaani kirik
28.04.2013 - 19:00 Diplomilavastus "Õunamoos" Cabaret Rhizome
29.04.2013 - 13:00 kuni 13:15 Ühistantsimine - teeme koos Kägärät! Peamaja, fuajee
29.04.2013 - 16:00 kuni 17:15 Välispraktika infotund ruum 221
29.04.2013 - 16:30 kuni 21:00 Tantsunädal 2013: rahvusvaheline tantsupäev UKU keskuse ees, teater Ugala
24.04.2013 - 12:00 kuni 30.04.2013 - 15:00 Tudengi lemmik ja lemmiktudengi valimine Akadeemia peahoone fuajee
30.04.2013 - 19:00 Diplomilavastus "Õunamoos" Cabaret Rhizome
30.04.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
30.04.2013 - 20:00 Tantsuetendus "Maali" TÜ VKA Must saal
30.04.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
02.05.2013 - 21:15 Tantsulavastus "Arkaadia" TÜ VKA Must saal
03.05.2013 - 19:00 Diplomilavastus "Õunamoos" Cabaret Rhizome
04.05.2013 - 16:00 Esilinastus: "Koidu eha" Koidu Seltsimaja, Viljandi
04.05.2013 - 19:00 Diplomilavastus "Õunamoos" Cabaret Rhizome
06.05.2013 - 15:00 Kultuuridessant: kuuldemäng "Jänkutüdruk" Rakvere Teater
06.05.2013 - 21:00 kuni 21:30 Tantsukompositsioonitöö "Veedetud" TÜ VKA Must saal
07.05.2013 - 13:00 Kultuuridessant: tantsuetendus "ANIA" Rakvere Reaalgümnaasium
07.05.2013 - 18:00 Eva Muilu tantsulavastus "Passage – Dancer as a site for the world to pass through"" TÜ VKA Must saal
07.05.2013 - 18:00 Ruslan Stepanovi tantsulavastus "Distance" TÜ VKA Must saal
07.05.2013 - 20:00 Tantsulavastus "ANIA" Pärimusmuusika Ait
07.05.2013 - 21:30 Kultuuridessant: kontsert Peedu Kassi ansamblilt Rakvere Teatri kohvik
07.05.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
08.05.2013 - 10:00 kuni 15:00 Seminaritööde kaitsmine: etenduskunstid, muusikaosakond ruum 206
08.05.2013 - 17:00 Kultuuridessant: kuuldemäng "Jänkutüdruk" Kondase keskus, Viljandi
09.05.2013 - 14:00 Kultuuridessant: etendus "Unista!tud" Tartu Uus Teater
09.05.2013 - 19:00 Kultuuridessant: etendus "Idioot" Sadamateater, Tartu
09.05.2013 - 18:00 kuni 19:30 Semiosalong: Rein Pakk Fellini kohvik
08.05.2013 - 12:00 kuni 09.05.2013 - 20:00 Spordipäevad
09.05.2013 - 21:00 Koolipidu "Valitsejad" Klubi Rubiin
10.05.2013 - 11:00 Kultuuridessant: etendus "Kardemoni linna röövlid" Teatri Kodu, Tartu
10.05.2013 - 14:00 Kultuuridessant: etendus "Kardemoni linna röövlid" Teatri Kodu, Tartu
11.05.2013 - 20:00 Kultuuridessant: kontsert Peedu Kassi ansamblilt, Allan Järve diplomikontsert. Tartu Jazziklubi
07.05.2013 - 12:00 kuni 11.05.2013 - 22:00 Kultuuridessant Tartus ja Rakveres
13.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: monoetendus "Mina olen Erni Kask" Kanuti Gildi Saal
13.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: tantsuseaded "Mr & Mrs Jones' pets", "Somnambulism / F51.3", "Men tenk Sven, kor godt det skal bli i himmelen", "Veedetud", "Shudder Speed", "Con leche" Kanuti Gildi Saal
13.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: monoetendus "masing.budismist.lk.66-73" Kanuti Gildi Saal
14.05.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia Viljandi Pärimusmuusika Ait
14.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: tantsuetendused "Trilemma", "Maali" ja "Arkaadia" Kanuti Gildi Saal
14.05.2013 - 21:00 Kultuuridessant: kontsert Empty Lines Quartet'ilt ja Peedu Kassi ansamblit Von Krahli Baar
14.05.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
15.05.2013 - 09:00 kuni 15:15 Seminaritööde kaitsmine: kultuurharidus ruum 206
15.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: monoetendus "Lohe tapmine" Kanuti Gildi Saal
15.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: tantsuetendused "ANIA" ja "KÜLVIST LÕIKUSENI" Kanuti Gildi Saal
15.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: monoetendus "Kollaaž" Kanuti Gildi Saal
16.05.2013 - 10:00 Individuaalne nõustamine
16.05.2013 - 12:15 Karjääri- ja psühholoogiaalased koolitused ruum 223, ruum 209
16.05.2013 - 13:00 Kultuuridessant: etendus "Väike kuningas" Kanuti Gildi Saal
16.05.2013 - 19:30 Kultuuridessant: etendus "Unista!tud" Kanuti Gildi Saal
16.05.2013 - 19:00 kuni 21:00 Moeetendus "OmaMood 2013" Pärimusmuusika ait
17.05.2013 - 11:00 Kultuuridessant: etendus "Kardemoni linna röövlid" Piip ja Tuut Mängumaja, Tallinn
17.05.2013 - 18:00 Kultuuridessant: etendus "Rublik" Von Krahli teater
17.05.2013 - 20:00 Kultuuridessant: Allan Järve diplomikontsert Von Krahli Baar
18.05.2013 - 13:00 Kultuuridessant: etendus "Kardemoni linna röövlid" Piip ja Tuut Mängumaja, Tallinn
18.05.2013 - 18:00 Muuseumiöö "Öös on inimesi" Viljandi linn
18.05.2013 - 19:00 Kultuuridessant: etendus "Idioot" Tallinna Linnateater
16.05.2013 - 12:00 kuni 18.05.2013 - 21:00 Konverents "Traditsioonilised kampsunid Läänemeremaades" / Conference Traditional Knitted Sweaters around the Baltic Sea TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
13.05.2013 - 15:00 kuni 18.05.2013 - 22:00 Kultuuridessant Tallinnas
29.04.2013 - 10:00 kuni 19.05.2013 - 21:00 Näitus "Ehita ehedalt" Eesti Pärimusmuusika Keskus, Tasuja pst 6
20.05.2013 - 19:15 Kaks tantsukompositsioonitööd Sõbrapark ja Vilma pulbritsehh
21.05.2013 - 10:00 Seminaritööde kaitsmine: rahvuslik käsitöö ruum 206
21.05.2013 - 21:00 kuni 23:00 Jazziklubi Elustiiliklubi Podagra (Turu 4)
22.05.2013 - 10:00 Seminaritööde kaitsmine: rahvuslik käsitöö ruum 206
22.05.2013 - 20:15 Tantsukompositsioonitöö TÜ VKA kammersaal 105
23.05.2013 - 11:00 Erki Välki diplomikontsert Viljandi Muusikakool, orkestrimaja
23.05.2013 - 12:45 Diplomikontsert "Gary Moore - mind enim mõjutanud kitarrist" Viljandi Muusikakool, orkestrimaja
23.05.2013 - 14:30 Diplomikontsert "Kohtumine" Viljandi Muusikakool, orkestrimaja
16.05.2013 - 10:00 kuni 23.05.2013 - 19:00 "Viljandi vaated" Peamaja sinine fuajee
24.05.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: Design and Development of Virtual Environments peamaja ruum 206
24.05.2013 - 12:00 kuni 20:00 Arkaadia päev Arkaadia aed, Viljandi
25.05.2013 - 19:00 Teatrikunsti erialaeksam "Neetud rist" Must Saal
27.05.2013 - 16:00 MIXTETi tuleproov Viljandi Muusikakool
28.05.2013 - 17:00 I kursuse tantsukompositsioonitööd TÜ VKA Must saal
28.05.2013 - 21:30 Tantsukompositsioonitöö "Aino" Koidu Seltsimajas
29.05.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: jazzmuusika Muusikamaja, Kammersaal
29.05.2013 - 14:45 kuni 15:00 I kursuse tantsukompositsioonitööd TÜ VKA Must saal
29.05.2013 - 20:00 kuni 20:30 Tantsukompositsioonitöö "J`y suis jamais alle" Vilma pulbritsehh I korrus
30.05.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: Kultuurikorraldus peamaja, ruum 107
30.05.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: kultuurikorraldus peamaja ruum 206
10.04.2013 - 10:00 kuni 30.05.2013 - 17:00 Näitus "Ehtepärandist õppides" Pärnu Muuseumi fuajee, Aida 3
30.05.2013 - 18:15 Omaloominguliste eesti tantsude ettetantsimine Tantsuklass 001, TÜ VKA maja taga parkla
30.05.2013 - 19:30 Tantsukompositsioonitöö "Flamingod" TÜ VKA maaliklass 321
30.05.2013 - 21:00 Kaks uut eesti tantsu Viljandi lossimägedes
31.05.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: Huvijuht-loovtegevuse õpetaja peamaja, ruum 107
31.05.2013 - 11:00 Lõputööde kaitsmine: info- ja dokumendihaldus peamaja ruum 206
31.05.2013 - 20:30 Teatrikunsti 9. lennu diplomilavastus "Arioso" Koidu Seltsimaja (Jakobsoni 18)
01.06.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: koolimuusika Muusikamaja, Kammersaal
01.06.2013 - 20:30 Teatrikunsti 9. lennu diplomilavastus "Arioso" Koidu Seltsimaja (Jakobsoni 18)
01.06.2013 - 12:00 kuni 21:30 Uma Pido Kubija laululaval
02.06.2013 - 20:30 Teatrikunsti 9. lennu diplomilavastus "Arioso" Koidu Seltsimaja (Jakobsoni 18)
03.06.2013 - 20:15 Tantsukompositsioonitöö "FATAMORGAANA" TÜ VKA Must saal
04.06.2013 - 10:00 Lõputööde kaitsmine: Huvijuht-loovtegevuse õpetaja peamaja, ruum 228
04.06.2013 - 11:00 Lõputööde kaitsmine: raamatukogundus ja infokeskkonnad peamaja ruum 206
04.06.2013 - 11:15 Tantsukunsti balleti aine eksamid Tantsuklass 001, Sakala keskuse tantsusaal
04.06.2013 - 14:00 Muusikud Tallinna Vanalinna Päevadel Tallinna Raekoja plats
04.06.2013 - 16:00 Tantsukompositsioonitöö "Galerii" TÜ VKA peamaja vana osa keerdtrepil
05.06.2013 - 11:00 Lõputööde kaitsmine: muusikaõpetaja magistriõpe Muusikamaja, Kammersaal
05.06.2013 - 12:00 Tantsuõpetaja lõputööde kaitsmine TÜ VKA kammersaal 105
05.06.2013 - 14:00 Etendus "Sõber number üks" Teatri- ja muusikamuuseumi hoov
05.06.2013 - 10:00 kuni 14:15 Seminaritööde korduskaitsmine Ruum 209
05.06.2013 - 19:00 Tantsuetendus "Roheline" TÜ VKA Must saal
05.06.2013 - 21:00 Showcase: kineetiline skulptuur kohtub muusika ja kaameraga Kanuti Gildi Saal
06.06.2013 - 11:00 Etendus "Ühest kohvrist kostab muusika" Teatri- ja muusikamuuseumi torn
06.06.2013 - 12:00 Koreograafide tantsulavastuste kaitsmine TÜ VKA kammersaal 105
06.06.2013 - 12:00 Lõputööde kaitsmine: pärandtehnoloogia magistriõpe Viljandi Pärimusmuusika Ait, väike saal
06.06.2013 - 13:00 Etendus "Sõber number üks" Teatri- ja muusikamuuseumi hoov
06.06.2013 - 14:00 Lastelavastus "Kaks päikest" Eesti Lastekirjanduskeskus, Tallinn
06.06.2013 - 16:00 Etendus "Kolm paksu" Eesti Lastekirjanduskeskuse hoov, Tallinn
06.06.2013 - 19:00 Tantsukompositsioonitöö "Colosseum" TÜ VKA Must saal
06.06.2013 - 20:30 Teatrikunsti 9. lennu diplomilavastus "Arioso" Koidu Seltsimaja (Jakobsoni 18)
07.06.2013 - 11:00 Etendus "Lood pildi seest" Eesti Lastekirjanduskeskuse hoov, Tallinn
07.06.2013 - 12:30 Etendus "Kaks päikest" Eesti Lastekirjanduskeskus, Tallinn
07.06.2013 - 14:00 Etendus "Kolm paksu" Eesti Lastekirjanduskeskuse hoov, Tallinn
07.06.2013 - 16:00 Merike Paberitsi 1. aasta erialaeksam Lavakunstikool, Tallinn
07.06.2013 - 19:00 Diplomikontsert "Tii ilo" (Mari Kalkun) Hobuveski (Lai tn 47), Tallinn
07.06.2013 - 20:30 Teatrikunsti 9. lennu diplomilavastus "Arioso" Koidu Seltsimaja (Jakobsoni 18)
08.06.2013 - 12:30 Etendus "Kaks päikest" Eesti Lastekirjanduskeskus, Tallinn
08.06.2013 - 14:00 Etendus "Kolm paksu" Eesti Lastekirjanduskeskuse hoov, Tallinn
08.06.2013 - 15:30 Lavastus "Lood saba otsast" Eesti Lastekirjanduskeskuse hoov, Tallinn
08.06.2013 - 20:00 Kontsert "Hansaööde sümfoonikud 2013" Sakala keskuse hoov, Tallinna 5
08.06.2013 - 20:30 Teatrikunsti 9. lennu diplomilavastus "Arioso" Koidu Seltsimaja (Jakobsoni 18)
11.06.2013 - 15:00 kuni 17:00 Pärandtehnoloogia magistriõppekava konsultatsioon Ruum 324
18.06.2013 - 12:00 Lavalise liikumise arvestus ruum 105
18.06.2013 - 16:30 Kooslaulmise eksam Peamaja ruum 105
21.06.2013 - 17:00 Lastelavastus "Trollid" Must Saal
21.06.2013 - 20:00 Teatrikunsti 9. lennu kontsert Fellini kohvik
22.06.2013 - 13:00 kuni 15:00 Lõpuaktus Ugala teater
02.09.2013 - 13:00 Õppeaasta avaaktus Viljandi Pärimusmuusika Ait, suur saal
02.09.2013 - 10:00 kuni 06.09.2013 - 17:30 Rebasenädal TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
12.09.2013 - 20:00 Avapidu Koidu seltsimaja
14.09.2013 - 13:00 Muusikaosakonna tänukontsert Muusikakooli orkestrimaja
16.09.2013 - 18:00 kuni 19:30 Ideeturg Must saal, TÜ VKA
17.09.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
17.09.2013 - 20:00 Jazziklubi Fellini kohvik
18.09.2013 - 18:00 kuni 19:30 Hispaania keele suhtluskursuse näidistund Ruum 209
20.09.2013 - 12:00 kuni 21.09.2013 - 19:00 Etenduskunstide perfonksipäev üle Viljandi linna
20.09.2013 - 11:00 kuni 21.09.2013 - 21:30 "Ettevõtlike hoiakute arendamine kõrgkooliõppes valdkondadevahelise koostöö kaudu" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, must saal
20.09.2013 - 18:00 kuni 22.09.2013 - 14:00 Noore Muusiku Kool Viljandi linn
24.09.2013 - 20:00 Jazziklubi Fellini kohvik
27.09.2013 - 18:00 kuni 19:30 Teadlaste Öö: Marju Lauristini loeng "Suur eksperiment: vaatlusi haridusreformile sotsiaalteadlase pilguga" Kultuuriakadeemia, peamaja, ruum 228
27.09.2013 - 19:45 kuni 21:15 Teadlaste Öö: Aivar Simmermanni töötuba "Rollimäng. Võimalus uurida sotsiaalseid situatsioone teatri vahenditega ja rollis olemise kaudu" Peamaja, ruum 105
01.10.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
01.10.2013 - 20:00 Jazziklubi Fellini kohvik
08.10.2013 - 20:00 Jazziklubi Fellini kohvik
09.10.2013 - 12:00 Datevik Hovanesjani meistrikursus TÜ VKA Muusikamaja
14.10.2013 - 19:00 Etendus "RAW" Tartu Uus Teater
15.10.2013 - 18:00 kuni 19:30 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
15.10.2013 - 20:00 Jazziklubi Fellini kohvik
17.10.2013 - 15:00 Lastelavastus Salamaa
17.10.2013 - 18:00 Saami muusika kontsert-õpituba Muusikamaja kammersaal
18.10.2013 - 10:00 Muusikadidaktika keskuse avamine TÜ VKA Muusikadidaktika keskus (Viljandi Muusikakool)
22.10.2013 - 20:00 Jazziklubi Fellini kohvik
29.10.2013 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
29.10.2013 - 21:00 Jazziklubi Fellini kohvik
30.10.2013 - 21:30 Kaks tantsuetendust - LÜKKUB EDASI TÜ VKA Must saal
01.11.2013 - 20:00 kuni 22:30 Füsioterapeut Mikk Pärna loeng TÜ VKA Must saal
02.11.2013 - 18:00 Hingedepäeva kontsert-mõtisklus Jaani kirik
05.11.2013 - 21:00 Jazziklubi Fellini kohvik
06.11.2013 - 21:00 Etendus "RAW" Von Krahli teater
07.11.2013 - 21:00 Etendus "RAW" Von Krahli teater
11.11.2013 - 21:00 Etendus "RAW" Von Krahli teater
12.11.2013 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
12.11.2013 - 21:00 Jazziklubi Fellini kohvik
14.11.2013 - 21:00 Etendus "RAW" Von Krahli teater
14.11.2013 - 22:00 Tantsuetendus TÜ VKA Must saal
19.11.2013 - 21:00 Jazziklubi Fellini kohvik
20.11.2013 - 10:30 Seminar "Päritud oskused. Visuaalse dokumenteerimise võimalused" Pärimusmuusika Aida väike saal
20.11.2013 - 10:30 Seminar "Päritud oskused. Visuaalse dokumenteerimise võimalused" Pärimusmuusika Aida väike saal
20.11.2013 - 17:00 Ajakirja Studia Vernacula esitlus Pärimusmuusika ait
20.11.2013 - 20:00 Dokumentaalfilm "Okupeeri oma müür" TÜ VKA Must saal
26.11.2013 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
26.11.2013 - 21:00 Jazziklubi Fellini kohvik
29.11.2013 - 20:30 kuni 30.11.2013 - 03:00 Paul 55-88-33 kogunetakse kella 19.30-ks akadeemia juurde, hiljem Sakala keskus
02.12.2013 - 17:00 kuni 18:15 TÜ aastapäeva kontsert-aktus
03.12.2013 - 17:15 Jazziklubi Fellini kohvik
05.12.2013 - 20:00 kuni 21:15 Tantsuetendused Vilma kompleksi Tantsumaja, TÜ VKA Must saal
05.12.2013 - 22:00 Akadeemia TALVEPIDU Pärimusmuusika ait
10.12.2013 - 17:15 Jazziklubi Fellini kohvik
10.12.2013 - 19:00 Omakultuuriakadeemia semestri lõpukollokvium Pärimusmuusika ait
12.12.2013 - 19:00 Ühistute ja rahateemaline seminar TÜ VKA kammersaal (105)
13.12.2013 - 21:00 Pärimusmuusika magistriõpilaste arvestus
15.12.2013 - 12:00 Koolimuusika tudengite advendikontsert Türi kirik
16.12.2013 - 15:00 MIMO dokfilmid 228
18.12.2013 - 15:15 Maarja Nuut pillikooris Muusikamaja kammersaal
19.12.2013 - 19:00 Koolimuusika tudengite jõulukontsert Pauluse kirik
28.12.2013 - 20:00 kuni 29.12.2013 - 20:00 Tantsuetendus „Idüll“ Pärnu Raekoda
02.01.2014 - 10:00 kuni 04.01.2014 - 19:00 Koolijazz Erinevad kohad
08.01.2014 - 18:00 Pärimusmuusika üliõpilaste ettemäng Pärimusmuusika Aida kohvik
09.01.2014 - 16:00 Pärimusmuusika üliõpilaste ettemäng Pärimusmuusika Aida kohvik
09.01.2014 - 21:00 Hobuse unenägu TÜ VKA Must saal
13.01.2014 - 18:00 Jazzmuusikute ettemängud Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
14.01.2014 - 20:00 Monoetendus AHVILEND TÜ VKA Must saal
16.01.2014 - 11:00 kuni 17.01.2014 - 18:00 Koolitus "Ettevõtlike hoiakute arendamine kõrgkooliõppes valdkondadevahelise koostöö kaudu" Tallinn
20.01.2014 - 12:00 Jazzmuusikute ettemängud Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
21.01.2014 - 11:00 Rütmimuusika teooria ja solfedžo õpetamise didaktika TÜ VKA Muusikadidaktika Keskus (Jakobsoni 16, Viljandi)
22.01.2014 - 21:30 Tantsuetendus "WHERE TO?/ KUHU EDASI?" TÜ VKA Must saal
24.01.2014 - 16:00 Audiolavastuse R. Queneau STIILIHARJUTUSI esmakuulamine TÜ VKA
27.01.2014 - 19:00 kuni 19:45 OPEN DOOR Claire Filmon TÜ VKA Must saal
27.01.2014 - 20:00 Monoetendus BIRGIT TÜ VKA peamaja
27.01.2014 - 21:00 Monoetendus TANKNAINE Viljandi Pärimusmuusika Aida väike saal
31.01.2014 - 13:00 Külalisloeng California ülikoolist Muusikamaja kammersaal
10.02.2014 - 12:00 Roopilli ja savivile valmistamine TÜ VKA Muusikadidaktika Keskus (Jakobsoni 16, Viljandi)
10.02.2014 - 13:00 Võimalus proovida harjutusrulli kasutamist lihashoolduses TÜ VKA tantsuklass 001
11.02.2014 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
12.02.2014 - 20:00 Coe ja Morrissay etenduste õhtu TÜ VKA Must saal
13.02.2014 - 20:30 kuni 22:30 Coe ja Morrissay avalik kohtumine/ vestlusring TÜ VKA kammersaal (105)
14.02.2014 - 18:00 kuni 16.02.2014 - 18:00 12. Tudengite Teatripäevad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
17.02.2014 - 21:30 kuni 21:45 Tantsuetendus "C'était un" TÜ VKA Must saal
18.02.2014 - 21:30 kuni 21:45 Tantsuetendus Metanoia TÜ VKA Must saal
20.02.2014 - 13:00 Eesti Vabariigi aastapäeva mõtisklus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
25.02.2014 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
25.02.2014 - 21:30 kuni 21:45 Tantsuetendus "Seletuskiri" TÜ VKA Must saal
28.02.2014 - 21:30 Tantsuetendus "Sylvia: Sylvia ['silvia]" TÜ VKA Must saal
11.03.2014 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
17.03.2014 - 18:00 Pildis Palestiina Sakala Keskus
18.03.2014 - 11:00 kuni 16:00 Pärimuskonverents Pärimusmuusika Ait
18.03.2014 - 11:00 kuni 19.03.2014 - 23:30 Festival Oma Lugu TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
20.03.2014 - 11:00 Avatud uste päev TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
21.03.2014 - 12:00 Mängutehnilise baasi loomine algajale klaveriõpilasele TÜ VKA Muusikadidaktika Keskus (Jakobsoni 16, Viljandi)
25.03.2014 - 19:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
10.03.2014 - 21:00 kuni 31.03.2014 - 20:30 Dmitri Lunini fotonäitus Peamaja, sinine fuajee
04.04.2014 - 18:00 kuni 06.04.2014 - 12:00 Noore Muusiku Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamaja, Pärimusmuusika Ait, Viljandi muusikakool
08.04.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika ait
09.04.2014 - 10:00 kuni 13:00 Etenduskunstide üliõpilaste seminaritööde kaitsmine ruum 206
09.04.2014 - 13:00 kuni 14:30 Rahvusliku käsitöö üliõpilaste seminaritööde kaitsmine ruum 206
16.04.2014 - 07:00 Kultuurhariduse üliõpilaste seminaritööde kaitsmine ruum 206
16.04.2014 - 11:15 Avalik arutelu: kas Eesti vajab uusi eesmärke? Posti 1, ruum 228
05.04.2014 - 14:00 kuni 22.04.2014 - 10:00 Näitus "Silm sirkel, nina virkel" Eesti Vabaõhumuuseum
05.04.2014 - 14:00 kuni 22.04.2014 - 10:00 Näitus "Triibust kukeni" Eesti Vabaõhumuuseum
23.04.2014 - 09:30 TANTSUNÄDAL 2014: TÜ VKA II kursuse tantsutudengite töötoa "Laps ja tants" raames valminud etendus Mesimummu lasteaed
23.04.2014 - 10:00 Muusika osakonna üliõpilaste seminaritööde kaitsmine ruum 206
23.04.2014 - 10:30 TANTSUNÄDAL 2014: TÜ VKA II kursuse tantsutudengite töötoa "Laps ja tants" raames valminud etendus Viljandi Waldorfkool
23.04.2014 - 10:00 kuni 12:00 Muusikaosakonna üliõpilaste seminaritööde kaitsmine ruum 206
23.04.2014 - 14:00 TANTSUNÄDAL 2014: Just Tantsukooli tantsuetendus „Hallutsinatsioonid“ Viljandi Gümnaasium
23.04.2014 - 18:00 TANTSUNÄDAL 2014: Ööülikooli loeng. Lektor Kalev Rajangu Kondase Keskus
23.04.2014 - 20:00 TANTSUNÄDAL 2014: Mart Kangro "waiting for tomorrow" Kultuuriakadeemia must saal
24.04.2014 - 11:00 TANTSUNÄDAL 2014: Street-folk tund Viljandi Kesklinna kool
24.04.2014 - 20:00 TANTSUNÄDAL 2014: Cabaret Rhizome " Mutantants ehk tuhat tantsu, mida tantsida enne kui sured" Kultuuriakadeemia must saal
25.04.2014 - 08:30 TANTSUNÄDAL 2014: TÜ VKA tantsutudengite loovtantsutunnid August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, Karksi-Nuia
25.04.2014 - 17:00 TANTSUNÄDAL 2014: Vestlussarja "Ääremärkused" loeng tantsust müütide ja rituaalide kontekstis. Lektor Paul Firnhaber Kondase Keskus
25.04.2014 - 18:00 TANTSUNÄDAL 2014: Viljandi Vaba Waldorfkooli õpilaste eurütmiaetendus Kultuuriakadeemia must saal
25.04.2014 - 20:00 TANTSUNÄDAL 2014: Tantsumaja Pärimusmuusika Aidas Kultuuriakadeemia must saal
26.04.2014 - 14:00 TANTSUNÄDAL 2014: Tants linnaruumis Uku Keskus ja Centrum
26.04.2014 - 22:00 TANTSUNÄDAL 2014: Tantsupidu baaris Romaan
14.04.2014 - 15:00 kuni 27.04.2014 - 07:00 Näitus "Naine ja poliitika" Kultuuriakadeemia sinine fuajee
27.04.2014 - 11:00 TANTSUNÄDAL 2014: Tants Viljandi Pauluse kirikus. Valeria Januškevitši koreograafia Viljandi Pauluse kirik
27.04.2014 - 18:00 TANTSUNÄDAL 2014: Annika Viibus „Idüll“ Viljandi Raekoda
28.04.2014 - 10:00 TANTSUNÄDAL 2014: Kaasaegse tantsu kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad" Viljandi Gümnaasium
28.04.2014 - 11:00 TANTSUNÄDAL 2014: Annika Viibus "Idüll" Kõpu Põhikool
28.04.2014 - 17:30 "BALLETTMEISTER" Dokumentaalfilm koreograaf MAI MURDMAAst Kultuuriakadeemia ruum 107
28.04.2014 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2014: Premiere 2014: Mari-Liis Eskusson & Üüve-Lydia Toompere Kultuuriakadeemia must saal
28.04.2014 - 21:30 TANTSUNÄDAL 2014: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia koreograafi lõputöö 2014: Joonas Tagel "theRONWEASLEYS" Ugala teatri spordisaal
29.04.2014 - 10:45 TANTSUNÄDAL 2014: Eesti Tantsuagentuuri Tantsutuur "Distance" Võhma Gümnaasium
29.04.2014 - 12:00 TANTSUNÄDAL 2014: Kaasaegse tantsu kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad" Tarvastu Gümnaasium
29.04.2014 - 13:00 TANTSUNÄDAL 2014: Eesti Tantsuagentuuri Tantsutuur "Distance" Viljandi Jakobsoni Kool
29.04.2014 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2014: Rahvusvahelisele Tantsupäevale pühendatud TANTSUTEISIPÄEV Ugala teater
23.04.2014 - 12:00 kuni 29.04.2014 - 22:00 Tantsunädal 2014 üle Viljandi maakonna ja linna
29.04.2014 - 22:00 TANTSUNÄDAL 2014: TANTSUTEISIPÄEVA jätkupidu tantsuga baaris Romaan Kultuuriakadeemia must saal
05.05.2014 - 20:00 kuni 20:30 Tantsukompositsioonitöö "Olla pilv" Viljandis Lennukitehase hoones (Hariduse 12A)
05.05.2014 - 20:00 kuni 20:30 Tantsukompositsioonitöö "Olla pilv" Viljandis Lennukitehase hoones (Hariduse 12A)
06.05.2014 - 15:00 KULTUURIDESSANT: Tehnilise Teatri etendus Kultuuriakadeemia must saal
06.05.2014 - 18:00 KULTUURIDESSANT: Monoetendused Kultuuriakadeemia must saal
06.05.2014 - 20:00 KULTUURIDESSANT: Monoetendused Pärimusmuusika aida väike saal
06.05.2014 - 21:00 KULTUURIDESSANT: TÜ VKA dekoraator- butafoori eriala üliõpilaste butafoorianäituse avamine Sakala sammassaal
07.05.2014 - 10:00 Kultuurhariduse ja muusika osakondade seminaritööde kaitsmine ruum 206
07.05.2014 - 19:00 Kaili Viidase monoetendus "Dussaert'i kaasus" Kultuuriakadeemia must saal
11.05.2014 - 12:00 KULTUURIDESSANT: Pärimus&Jazz kontsert ja emadepäeva brunch Kohvik Fellin
11.05.2014 - 16:00 KULTUURIDESSANT: Monoetendused Kultuuriakadeemia must saal
12.05.2014 - 10:00 kuni 13:00 TANTSUTÜKID LASTELE TÜ VKA ruum 105
13.05.2014 - 10:00 kuni 13:30 TANTSUTÜKID LASTELE TÜ VKA ruum 105
13.05.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia hooaja lõpukollokvium Pärimusmuusika ait
14.05.2014 - 10:00 Rahvusliku käsitöö ja kultuurhariduse osakonna seminaritööde avalik kaitsmine 206
14.05.2014 - 20:00 kuni 21:00 Tantsukompositsioonitööd "Mõttetu" ja "Kilig" TÜ VKA Must saal
17.05.2014 - 19:00 "Olen kahekümne aastane" Tallinn, Vene 6 (kolmas korrus)
18.05.2014 - 16:00 "Olen kahekümne aastane" Tartu, Riia 25
05.05.2014 - 10:00 kuni 18.05.2014 - 22:00 Kultuuridessant 2014 üle Eesti
20.05.2014 - 20:30 Tantsukompositsioonitöö "Do-jo" ja "The competition, third day" TÜ VKA Must saal
21.05.2014 - 10:00 Etenduskunstide üliõpilaste seminaritööde kaitsmine 206
21.05.2014 - 10:00 Üliõpilaste seminaritööde korduskaitsmine 209
22.05.2014 - 14:00 Video ja montaaži eksam Kultuuriakadeemia must saal
22.05.2014 - 20:30 Tantsukompositsioonitöö "Triiv" Viljandi Huvikooli ülemine saal
24.05.2014 - 17:00 Merike Paberitsi magistrikontsert "Flööt on uus viiul" Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
26.05.2014 - 20:30 Tantsukompositsioonitööd "Kihk" ja "Le petit dejeuner" Lennukitehas
27.05.2014 - 19:00 Magistrantide kontsert Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
28.05.2014 - 16:00 kuni 16:45 I kursuse tantsukompositsiooni grupitöö TÜ VKA ruum 105
28.05.2014 - 21:00 kuni 21:30 Tantsukompositsioonitöö "+hophilia" Koidu Seltsimajas
29.05.2014 - 10:00 Kultuurikorralduse lõputööde kaitsmine Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 209
29.05.2014 - 15:00 kuni 19:00 Diplomikontserdid Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
29.05.2014 - 20:00 kuni 20:30 Tantsukompositsioonitöö "Stereotüüpsus" Koidu Seltsimajas
29.05.2014 - 21:00 kuni 21:15 Tantsukompositsioonitöö "IV" TÜ VKA ruum 105
30.05.2014 - 13:00 kuni 16:30 Tantsukunsti tudengite balletieksamid TÜ VKA tantsuklass 001
03.06.2014 - 10:00 Rahvusliku tekstiili lõputööde kaitsmine Pärimusmuusika ait, Tasuja 6
03.06.2014 - 18:00 Raamatu "Loo! Koo! Rõõmusta!" esitlus Pärimusmuusika ait, Tasuja 6
03.06.2014 - 19:00 OmaMood 2014 Pärimusmuusika ait
03.06.2014 - 10:30 kuni 19:30 Diplomikontserdid
31.05.2014 - 10:00 kuni 03.06.2014 - 22:00 Festival SUMIN 2014 üle Viljandi linna
04.06.2014 - 10:00 Kultuurikorralduse lõputööde kaitsmine Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 209
04.06.2014 - 10:00 Rahvusliku tekstiili lõputööde kaitsmine Pärimusmuusika ait, Tasuja 6
04.06.2014 - 11:00 Muusikaosakonna magistritööde kaitsmine Muusikamaja, ruum 301
04.06.2014 - 11:00 Tantsuõpetaja eriala lõputööde kaitsmine TÜ VKA ruum 105
04.06.2014 - 20:00 kuni 20:15 Tantsukompositsioonitöö "Lola" TÜ VKA Must saal
04.06.2014 - 21:00 Ajaloolise tantsu etendus TÜ VKA Sinine fuajee
05.06.2014 - 10:00 Kultuurikorralduse lõputööde kaitsmine Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 209
05.06.2014 - 10:00 Rahvusliku ehituse lõputööde kaitsmine Pärimusmuusika ait, Tasuja 6
05.06.2014 - 12:00 Koreograafi eriala lõputööde kaitsmine TÜ VKA ruum 105
05.06.2014 - 14:00 Pärandtehnoloogia magistritööde kaitsmine Pärimusmuusika ait, Tasuja 6
05.06.2014 - 18:00 Tantsukompositsioonitöö "KINDAN NO KAJITSU" Viljandi linna paradiisiaed
09.06.2014 - 19:00 kuni 19:15 Tantsukompositsioonitöö "Jäme jalg" Viljandis Pikk 32, suure puu all!
15.06.2014 - 13:00 Teatrikunsti 11. lennu kevadsemestri erialaeksam Viljandi Lossimäed
18.06.2014 - 21:00 Diplomilavastus "AADAMAMÄNGUD" Ugala Teatri keldris
20.06.2014 - 15:00 Kontsert "Kevadest suvesse" Pauluse kirik
19.06.2014 - 12:00 kuni 20.06.2014 - 16:00 Teatrikunsti 11. lennu kevadsemestri erialaeksam Kultuuriakadeemia must saal
22.06.2014 - 13:00 kuni 16:00 Lõpuaktus Ugala teater
08.07.2014 - 12:00 kuni 12.07.2014 - 17:00 Sisseastumiskatsed
01.09.2014 - 12:00 kuni 12:30 Õppeaasta avapalvus Pauluse kirik
01.09.2014 - 14:00 kuni 15:30 Õppeaasta avaaktus Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
04.09.2014 - 12:00 Avatud ülikooli avaaktus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
05.09.2014 - 21:00 Avapidu Koidu Seltsimaja
16.09.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia hooaja avaloeng Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
19.09.2014 - 14:00 kuni 20.09.2014 - 21:00 Etenduskunstide perfonksipäev Viljandi linn
23.09.2014 - 18:00 Suur ideeturg! Peamaja, ruum 107
23.09.2014 - 20:00 Jazziklubi hooaja avakontsert Kohvik Fellin
26.09.2014 - 18:00 Teadlaste Öö 2014 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
26.09.2014 - 16:00 kuni 27.09.2014 - 16:00 Pärandtehnoloogia sügiskool Kivi Turismitalu, Viljandimaa
30.09.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Märt Põder Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
30.09.2014 - 20:00 Jazziklubi: TÜ VKA jazzmuusika eri Kohvik Fellin
07.10.2014 - 18:00 Jazziklubi: TÜ VKA pärimusmuusika eri Kohvik Fellin
09.10.2014 - 10:00 RKO seminaritööde kaitsmine Peamaja, ruum 206
11.10.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Marit Ilves ja Ragnar Häide GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
13.10.2014 - 15:00 kuni 16:30 Claudia Schwabi õpituba Muusikamaja kammersaal
13.10.2014 - 17:00 kuni 18:30 Stefan Hedborgi õpituba Muusikamaja kammersaal
14.10.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Johanna Helin Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
14.10.2014 - 20:00 Jazziklubi: Erko Niit ja Tõnu Tubli Kohvik Fellin
16.10.2014 - 11:00 kuni 16:00 Haridusfestival TTÜ Virumaa Kolledž
18.10.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Harri Heinsoo ja Ainar Toit GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
17.10.2014 - 18:00 kuni 19.10.2014 - 14:30 Noore Muusiku Kool Õppetöö toimub Viljandi kultuuriakadeemia muusikamajas ja Pärimusmuusika Aidas.
21.10.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
22.10.2014 - 21:00 Tantsukunsti rebaste etendus "LEMPZ" TÜ VKA Must saal
13.10.2014 - 10:00 kuni 25.10.2014 - 10:00 Näitus "Lendutõus" Tallinn, Pärnu mnt 6
22.10.2014 - 10:00 kuni 25.10.2014 - 16:00 Draamakonverents "Draama ühendab inimesi: teater elukestvas õppes" Narva, Ida-Virumaa
27.10.2014 - 19:00 Jaanika Tammaru "Pööriöö" Viljandi Lennukitehas
28.10.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Ann Runnel Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
28.10.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
30.10.2014 - 10:15 kuni 13:45 Karjäärialased koolitused ja nõustamissessioonid Peamaja
20.10.2014 - 17:00 kuni 31.10.2014 - 12:00 Näitus "Tehnikasõltuvus. Kas tunned end ära?" Sinine fuajee
31.10.2014 - 19:00 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Loomeeri Saaremaal Orissaare Kultuurimaja
02.11.2014 - 18:00 Hingedepäeva kontsert-mõtisklus Viljandi Jaani kirik
04.11.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
15.10.2014 - 10:00 kuni 05.11.2014 - 17:00 Näitus "Oma viis" Tallinn, Tõnismägi 2
08.11.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Madis Pilt ja Ainar Toit GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
11.11.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Jüri-Ott Salm Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
11.11.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
12.11.2014 - 20:30 Tantsukompositsioonitöö "OLEKS. POLEKS" TÜ VKA Must saal
12.11.2014 - 20:30 Tantsuetendus "OLEKS.POLEKS" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
15.11.2014 - 12:00 kuni 14:00 Vilma maja avatud uste päev Vilma maja, Turu 7
15.11.2014 - 19:00 Kaija M Kalveti diplomilavastus "Pelleas&Melisande" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
15.11.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Sander Kahu ja Green dolphin duo GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
16.11.2014 - 17:30 Terateater "Roos ja lumekristall" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
28.10.2014 - 10:00 kuni 17.11.2014 - 10:00 Näitus "Külma vastu" Tallinn, Pikk 22
18.11.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
05.11.2014 - 12:00 kuni 20.11.2014 - 17:00 Näitus "Väljakutsed suves" Sinine fuajee
21.11.2014 - 11:00 Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
22.11.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Marit Ilves ja Ragnar Häide GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
30.10.2014 - 10:00 kuni 23.11.2014 - 10:00 Näitus "Lendutõus" Viljandi, Pikk 8
20.11.2014 - 19:00 kuni 23.11.2014 - 17:00 TÜ VKA Helsingi Mardilaadal
25.11.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Jüri Metssalu Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
25.11.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
25.11.2014 - 20:30 Tantsukompositsioonitöö "Umbisikulisatsioon" TÜ VKA Must saal
25.11.2014 - 21:00 Tantsukompositsioonitöö "Kuuluulud" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
27.11.2014 - 19:30 Tantsuetendus "Duende" TÜ VKA Must saal
27.11.2014 - 20:00 kuni 20:15 Tantsukompositsioonitöö "Sempre lì" TÜ VKA Must saal
28.11.2014 - 21:00 Tantsuetendus "Präänikud" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
29.11.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Roland Mällo ja Harri Heinsoo GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
01.12.2014 (Kogu päev) Tartu Ülikooli 95. aastapäev
02.12.2014 - 12:00 Rahvusülikooli 95. aastapäevale pühendatud aktus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Black Box
02.12.2014 - 12:00 Rahvusülikooli 95. aastapäevale pühendatud aktus
02.12.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
03.12.2014 - 20:30 Tantsuetendus "Aegajalt siia sinna" TÜ VKA Must saal
03.12.2014 - 21:00 Tantsuetendus "Vaist" TÜ VKA Must saal
04.12.2014 - 10:00 EKO osakonna seminaritööde kaitsmine Peamaja, ruum 206
04.12.2014 - 10:00 Näitus "Külma vastu" Viljandi, Pikk 8
05.12.2014 - 11:45 Talvepidu Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
08.12.2014 - 11:00 ESIETENDUS! Jõululavastus "Hiired on hiired"
08.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired"
09.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired"
09.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired"
09.12.2014 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Kristina Kallas + kollokvium Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
09.12.2014 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
09.12.2014 - 20:00 kuni 20:15 Rütmi arvestus/etendus "Herr Paul Presents" Muusikakooli Orkestrimaja
09.12.2014 - 21:00 Tantsuetendus "Solo" TÜ VKA Must saal
10.12.2014 - 10:00 KHO seminaritööde kaitsmine Peamaja, ruum 206
10.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
10.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
10.12.2014 - 20:30 Tantsuetendus "Ärka" TÜ VKA Must saal
10.12.2014 - 21:00 Tantsuetendus "Lost Things" TÜ VKA Must saal
11.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
11.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
11.12.2014 - 16:15 kuni 17:30 Tantsutudengite hääletöö avatud arvestus TÜ VKA ruum 105
11.12.2014 - 19:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 19.00
11.12.2014 - 21:30 Tantsuetendus "Kuidas naised mind tahavad" TÜ VKA Must saal
12.12.2014 - 10:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 10.00
12.12.2014 - 18:00 Koolimuusikute jõulukontsert Viljandi Jaani kirik
15.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
15.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
16.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
16.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
16.12.2014 - 22:30 kuni 23:15 Tantsuetendus: "twenty-twenty" TÜ VKA Must saal
17.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
17.12.2014 - 12:00 KHO ja MO seminaritööde kaitsmine Peamaja, ruum 206
17.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
14.11.2014 - 10:00 kuni 18.12.2014 - 10:00 Vaibanäitus Tartu, Ülikooli 18
18.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
18.12.2014 - 12:15 kuni 13:00 Moderntantsu avalik arvestus TÜ VKA tantsuklass 001
18.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
19.12.2014 - 09:30 Ballettide eksamid ja arvestused TÜ VKA tantsuklass 001
19.12.2014 - 11:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 11.00
19.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
19.12.2014 - 19:30 Tantsuetendus "LUUS" TÜ VKA Must saal
20.12.2014 - 15:00 Jõululavastus "Hiired on hiired" kell 15.00
20.12.2014 - 20:00 GMP Clubhotelis: Jaanis Kill ja Kristjan Rudanovski GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
07.01.2015 - 18:00 Pärimusmuusika eriala tudengite ettemängud Pärimusmuusika ait
08.01.2015 - 11:00 Teatrikunsti 11. lennu lavastajatööde eksam
12.01.2015 - 10:00 TÜ VKA kultuurhariduse osakonna üliõpilaste seminaritööde kaitsmine Posti 1, ruum 206
12.01.2015 - 21:00 Etendus "Lahk helid ehk duetid" TÜ VKA Must saal
13.01.2015 - 10:00 KHO, MO ja RKO seminaritööde kaitsmised Peamaja, ruum 206
14.01.2015 - 10:00 Jazz- ja rütmimuusika tudengite ettemängud Viljandi muusikakooli orkestrimaja
14.01.2015 - 10:00 Muusikute ettemängud Viljandi Muusikakooli orkestrimajas
15.01.2015 - 10:00 Jazz- ja rütmimuusika eriala tudengite ettemängud Viljandi muusikakooli orkestrimaja
17.01.2015 - 18:00 Nordic Common Studies vahetusnädala meistriklassi avalik ettenäitamine Black Box
20.01.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
21.01.2015 - 13:00 Raho Langsepa magistritöö kaitsmine Muusikamaja, ruum 107
21.01.2015 - 17:00 Jazz- ja rütmimuusika eriala tudengite ansamblite ettemängud Viljandi muusikakooli orkestrimaja
27.01.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
29.01.2015 - 10:15 Seminaritööde korduskaitsmine Peamaja, ruum 206
31.01.2015 - 18:00 Tantsukunsti meistriklassi avalik ettenäitamine Black Box
03.02.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
10.02.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
13.02.2015 - 17:30 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Zona “Either but one” Black Box
13.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
13.02.2015 - 20:00 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Pärnu Nukuteater "Kivid" Black Box
14.02.2015 - 11:00 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Helsingi Üliõpilasteater "SAAST - maailm ilma mõtteta" Black Box
14.02.2015 - 16:15 Tudengite Teatripäevad esitlevad: T-Teater “Mul on sulle üks jutt..” Black Box
14.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
14.02.2015 - 19:15 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Koosen "Koosen, Kooseen, Koosen" Black Box
15.02.2015 - 11:00 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Uru Noorteteater "Hr. PAUL" Black Box
15.02.2015 - 13:30 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Altermanni Näitemängutrupp “Võidab see, kellel…” Black Box
15.02.2015 - 15:45 Tudengite Teatripäevad esitlevad: Ruutu 10 "Kordumatu" Black Box
13.02.2015 - 17:00 kuni 15.02.2015 - 16:00 13. Tudengite Teatripäevad Viljandi
17.02.2015 - 18:00 "Normality and Noise" - Artjom Astrovi diplomikontsert TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box
17.02.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Huko Laanoja Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
19.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
19.02.2015 - 20:00 Läti kandlemängija Laima Jansone kontsert Muusikamaja kammersaal
20.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
21.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
23.02.2015 - 10:30 Eelkursus: Sepisekursus algajatele TÜ Viljandi kultuuriakadeemia, Vilma maja sepikoda (Turu 7, Viljandi)
24.02.2015 (Kogu päev) Eesti Vabariigi 97. aastapäev
25.02.2015 - 12:00 Eesti Vabariigi aastapäeva mõtisklus: Artur Talvik Black Box
26.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
27.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
28.02.2015 - 19:00 10. lennu diplomilavastus "1987" Tartu, Jakobi 1
03.03.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Ahto Raudoja Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
03.03.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
05.03.2015 - 19:00 Tudengijazz 2015 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box
07.03.2015 - 20:00 GMP Clubhotelis: Eva Väljaots GMP Clubhotel, Otepää, Tennisevälja 1
10.03.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
12.03.2015 - 10:00 EKO seminaritööde kaitsmine Peamaja, ruum 206
17.03.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Liina Reisberg Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
17.03.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
19.03.2015 - 12:00 Avatud uste päev: muusikaosakonna õpitoad
18.03.2015 - 10:00 kuni 19.03.2015 - 21:00 Oma Lugu festival Viljandi
21.03.2015 - 12:00 Teatrikunsti 2015 vastuvõtu eelvoor Viljandi, Posti 1, Must Saal
20.03.2015 - 10:30 kuni 21.03.2015 - 17:30 Eelkursus: Sepisehted värvilisest metallist SA Viljandimaa Loomeinkubaatorid Metallikeskus (Reinu tee 27, Viljandi)
24.03.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
25.03.2015 - 18:00 Paastumaarjapäeva kontsert-mõtisklus Viljandi Jaani kirik
26.03.2015 - 10:15 kuni 16:30 Tartu Ülikooli nõustajad Viljandis
26.03.2015 - 18:00 Anders Orsager'i, Mattias Hjorth'i ja Per Nilsson'i õpitubade lõppkontsert Kohvik Fellin, Viljandi
28.03.2015 - 10:30 kuni 17:30 Eelkursus: Sepisekursus algajatele Vilma maja sepikoda
31.03.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
31.03.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
06.04.2015 - 11:30 kuni 07.04.2015 - 00:00 Teatrikunsti 11. lennu erialaeksamid
07.04.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
08.04.2015 - 12:00 MO seminaritööde kaitsmine peamaja ruum 208
09.04.2015 - 10:15 KHO seminaritööde kaitsmine peamaja ruum 206
14.04.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Hasso Krull Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
14.04.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
15.04.2015 - 19:30 Tantsuetendus: "See polnud mootorratas, see oli meteoriit" Black Box
16.04.2015 - 09:30 kuni 17.04.2015 - 16:00 Häälepäev 2015 – hääl kui algupärane sotsiaalmeedia Viljandi muusikakooli orkestrimaja (Jakobsoni 16)
21.04.2015 - 19:00 Tantsuetendus "Mix- (Official Dance) Vilma maja multimeediakeskus
21.04.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
22.04.2015 - 10:00 EKO seminaritööde kaitsmine Peamaja ruum 206
23.04.2015 - 16:00 TANTSUNÄDAL 2015: Fotonäituse avamine Ugala Teater, Vaksali 7
23.04.2015 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2015: Henri Hütt "Rhythm is a dancer" Black Box
24.04.2015 - 13:00 TANTSUNÄDAL 2015: Henri Hütt " The Moment of Now" Viljandi Linnagalerii
24.04.2015 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2015: tantsukontsert "Maailma heliseb!" Sakala Keskus
24.04.2015 - 20:00 TANTSUNÄDAL 2015: Tantsumaja Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst 6
24.04.2015 - 21:00 TANTSUNÄDAL 2015: Sigrid Savi "Poola novell" Black Box
23.04.2015 - 15:00 kuni 25.04.2015 - 00:00 TANTSUNÄDAL 2015: non-conference Lennukitehas, ateljee Valge
25.04.2015 - 14:00 TANTSUNÄDAL 2015: kadrinoormets ja Diego Agulló "formlessly yours" Lennukitehas
25.04.2015 - 21:00 TANTSUNÄDAL 2015: Kadri Sirel "eneseväljendus/hoorus" Ateljee Valge
26.04.2015 - 15:00 TANTSUNÄDAL 2015: vestlusring tantsufoto teemadel. Ugala Teater, Vaksali 7
26.04.2015 - 18:00 TANTSUNÄDAL 2015: Kristel Kermes "Naene" Black Box
27.04.2015 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2015: Arolin Raudva "Dying to Become" ja Maarja Tõnisson "Body Shift Body" Black Box
28.04.2015 - 10:15 TANTSUNÄDAL 2015: koolitus "Improvisatsioon/kompositsioon eri võimekusega tantsijatele" ruum 105
28.04.2015 - 13:00 EKO seminaritööde kaitsmine peamaja ruum 206
28.04.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Maarja Kaaristo Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
28.04.2015 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2015: Ruslan Stepanov "Klapp" Black Box
28.04.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
28.04.2015 - 22:00 TANTSUNÄDAL 2015: Karolin Poska "Reostus" Ugala Teater, Vaksali 7
28.04.2015 - 23:00 TANTSUNÄDAL 2015: FilmiÖÖ "Pühitseme kevadet!" Koidu Seltsimaja väike saal
29.04.2015 - 10:15 TANTSUNÄDAL 2015: koolitus "Improvisatsioon/kompositsioon eri võimekusega tantsijatele" ruum 105
29.04.2015 - 13:00 TANTSUNÄDAL 2015: Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ühistantsimine
29.04.2015 - 17:00 TANTSUNÄDAL 2015: Kalev Rajangu ööülikooli loeng Kondase Keskus
29.04.2015 - 19:00 TANTSUNÄDAL 2015: Karoline Suhhov "Let men grow moustasches//Las mehed kasvatavad vuntse" Black Box
29.04.2015 - 22:00 TANTSUNÄDAL 2015: Age Linkmann "SUPERPOOLIK" Ugala Teater, Vaksali 7
29.04.2015 - 22:00 TANTSUNÄDAL 2015: Pidu t6.FEST "Propaganda!" Koidu seltsimaja
21.04.2015 - 19:00 kuni 03.05.2015 - 00:00 Allar Altmetsa näitus "Nägemus" Vilma maja, WIMKA
05.05.2015 - 20:00 Jazziklubi Kohvik Fellin
07.05.2015 - 11:00 Rahvusliku tekstiili lõputööde kaitsmine 228
11.05.2015 - 18:00 KULTUURIDESSANT 2015: "Viga/Error" Black Box
11.05.2015 - 18:00 KULTUURIDESSANT 2015: Pärimus- ja jazzmuusika kontsert Kohvik Amrita
11.05.2015 - 20:00 KULTUURIDESSANT 2015: "Ada ja Evald" Black Box
12.05.2015 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: kollokvium Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
12.05.2015 - 20:00 Jazziklubi: Kultuuridessandi eri Kohvik Fellin
12.05.2015 - 20:00 KULTUURIDESSANT 2015: Jazzmuusikute ja koolimuusikute kontsert Kohvik Fellin
06.05.2015 (Kogu päev) kuni 13.05.2015 (Kogu päev) Kultuuridessant
13.05.2015 - 10:00 KHO seminaritööde kaitsmine ruum 206
14.05.2015 - 19:00 Tantsuetendus "Human Resources" Black Box
21.04.2015 - 10:00 kuni 17.05.2015 - 00:00 RKO näitus "KULG"
17.05.2015 - 17:00 Tantsulavastus "Viipekeel kui tants" Black Box
19.05.2015 - 20:00 Jazziklubi 10. hooaja lõpetamine Kohvik Fellin
21.05.2015 - 10:15 RKO ja EKO seminaritööde kaitsmine ruum 206
21.05.2015 - 20:00 Tantsuetendused
25.05.2015 - 14:00 Mart Jürisalu magistrikontsert Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia orelisaal
25.05.2015 - 18:00 Sandra Sillamaa magistrikontsert Philly Joe's, Tallinn
26.05.2015 - 12:00 Tantsukunsti rütmieksam Ruum 001
26.05.2015 - 18:00 kuni 20:00 Koolimuusika eriala tudengite lisapilli kontsert ja Helen Kirsi lõpukontsert Kohvik Fellin, Viljandi
27.05.2015 - 10:00 Seminaritööde korduskaitsmine Peamaja ruum 206
28.05.2015 - 09:45 Huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava lõputööde kaitsmine TÜ VKA peamaja Posti 1 ruum 206
28.05.2015 - 11:00 Pärandtehnoloogia lõputööde kaitsmised Vilma maja galerii
28.05.2015 - 13:00 Tantsukunsti eksamid
28.05.2015 - 21:30 Tantsuetendus abstrakTsoon Black Box
28.05.2015 - 22:00 Sandra Sillamaa magistrikontsert Genialistide klubi, Tartu
29.05.2015 - 09:15 Tantsukunsti eksamid
29.05.2015 - 10:30 Rahvusliku metallitöö lõputööde kaitsmised Vilma maja galerii
29.05.2015 - 13:30 Rahvusliku ehituse lõputööde kaitsmised Vilma maja galerii
29.05.2015 - 19:00 Meelika Hainsoo magistrikontsert Pärimusmuusika aida väike saal
31.05.2015 - 18:00 Juhan Uppini magistrikontsert Nõmme Kultuurikeskus, Tallinn
01.06.2015 - 09:00 Kultuurikorralduse lõputööde kaitsmine TÜ VKA peamaja Posti 1 ruum 107
01.06.2015 - 18:00 Kirikumuusika eriala tudengi Janika Oja lõpumissa Viljandi Pauluse kirik
03.06.2015 - 08:45 Huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava lõputööde kaitsmised TÜ VKA peamajas Posti 1 ruum 107
03.06.2015 - 12:00 Tantsukunsti eksamid
04.06.2015 - 11:00 Hansapäevade programm “Sügavad juured ja värsked viljad” Vilma maja
26.05.2015 - 16:00 kuni 04.06.2015 - 17:00 RKO näitus "TINAST TERASENI" Viljandi Muuseum
05.06.2015 - 09:30 Koolimuusika õppekava bakalaureusetööde kaitsmine Muusikamaja kammersaal
05.06.2015 - 10:00 Hansapäevade programm “Sügavad juured ja värsked viljad” Vilma maja
05.06.2015 - 12:00 Tantsukunsti eksamid
05.06.2015 - 17:30 Diplomikontsert: Maria Gertsjak "From Sunrise to Midnight" Viljandi Hansapäevade Raekoja laval
06.06.2015 - 10:00 Hansapäevade programm “Sügavad juured ja värsked viljad”
07.06.2015 - 10:00 Hansapäevade programm “Sügavad juured ja värsked viljad” Vilma maja
28.05.2015 - 15:00 kuni 07.06.2015 - 15:00 RKO näitus "KÕNELEVAD MUSTRID" Vilma maja, WIMKA
08.06.2015 - 10:00 Teatrikunsti 2015 lõputööde kaitsmine TÜ VKA peamajas Posti 1 ruum 105
08.06.2015 - 11:00 Tantsukunsti 2015 lõputööde kaitsmine: tantsuõpetajad ruumis 221
08.06.2015 - 15:00 Pärimusmuusika eriala tudengi Kaisa Nõgese lõpukontsert Pärimusmuusika aida väike saal
08.06.2015 - 15:45 Pärimusmuusika eriala tudengi Martin Aulise lõpukontsert Pärimusmuusika aida suur saal
08.06.2015 - 17:00 Pärimusmuusika eriala tudengi Anne Lehtmäe lõpukontsert Pärimusmuusika aida väike saal
08.06.2015 - 18:00 Jazzmuusika eriala tudengi Ainar Toiti lõpukontsert Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
08.06.2015 - 19:00 Koolimuusika eriala tudengi Teele Tali lõpukontsert Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
08.06.2015 - 20:00 Jazzmuusika eriala tudengi Vootele Ruusmaa lõpukontsert Viljandi lennukitehas
09.06.2015 - 11:00 Jazzmuusika loov-praktiliste lõputööde kaitsmine Muusikamaja
09.06.2015 - 11:00 Tantsukunsti 2015 lõputööde kaitsmine: koreograafid ruumis 105
09.06.2015 - 13:00 Pärimusmuusika II kursuse eksamid Pärimusmuusika Ait, väike saal
09.06.2015 - 16:00 Tantsukunsti eksamid
10.06.2015 - 11:00 Jazz- ja rütmimuusika eriala tudengite põhipilli ettemängud Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
10.06.2015 - 15:00 Pärimusmuusikute kontsert Pärimusmuusika Ait, väike saal
10.06.2015 - 21:00 Sooloetendus "Selles kollaste seintega peldikus lämmatas sitahais mu armastuse enda vastu" Black Box
11.06.2015 - 10:00 Jazz- ja rütmimuusika eriala tudengite põhipilli ettemängud Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
11.06.2015 - 12:00 Pärimusmuusika loov-praktiliste lõputööde kaitsmine Muusikamaja
28.05.2015 - 15:15 kuni 12.06.2015 - 15:00 RKO näitus "KULG" Vilma maja
14.06.2015 - 20:00 Suvelavastuse "Dorian Gray portree" ESIETENDUS Heliose kino
15.06.2015 - 10:00 Koolitus: Õpetaja hääl ja meel (1päevane) TÜ Viljandi kultuuriakadeemia (Posti 1) ruum 221.
16.06.2015 - 10:00 kuni 17.06.2015 - 15:30 Koolitus: Õpetaja hääl ja meel (2päevane) TÜ Viljandi kultuuriakadeemia (Posti 1) ruum 221.
18.06.2015 - 19:00 Juunituur
20.06.2015 - 13:00 Lõpuaktus Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst
04.07.2015 - 12:00 kuni 10.07.2015 - 16:00 Craft Camp Olustvere, Estonia
15.05.2015 - 15:00 kuni 30.07.2015 - 17:00 RKO näitus "JUURTE JUURDE"
11.08.2015 - 10:30 kuni 13.08.2015 - 17:00 Draamaõpetajate treeninglaager: leiutav teater TÜ Viljandi kultuuriakadeemia (Posti 1)
16.08.2015 - 12:00 kuni 19.08.2015 - 13:00 TANTSUKUNSTI SUVEAKADEEMIA 2015: Tantsulavastuse loomine Loomemaja/kultuurimaja Rüütli 23, Pärnu
21.08.2015 - 10:30 Ehete puhastamise, korrastamise ja parandamise töötuba TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 327 (Posti 1, Viljandi)
22.08.2015 - 09:00 Pastelde valmistamise töötuba TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 327 (Posti 1, Viljandi)
23.08.2015 - 09:00 Nahast kukru valmistamise töötuba TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, ruum 327 (Posti 1, Viljandi)
31.08.2015 - 12:00 Õppeaasta avapalvus Viljandi Pauluse kirik
31.08.2015 - 13:00 Õppeaasta avaaktus Viljandi pärimusmuusika ait
22.09.2015 - 20:00 Tantsuetendus Valge Ateljee (Viljandi Lennukitehase III korrus)
23.09.2015 - 19:00 Tantsufilmid ja etendused TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Mini box (ruum 108) ja Black Box
02.10.2015 - 19:00 Tantsuetendus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Must saal
07.10.2015 - 11:30 kuni 09.10.2015 - 16:30 Rahvusvaheline noorte folkloristide konverents TÜ Viljandi kultuuriakadeemia( Posti 1, Viljandi) ruumid 105 ja 107
12.10.2015 - 19:00 Tantsulavastus "It's looking like a castle, if you don't look up" TÜ VKA peamajas Posti 1 Must Saal
16.10.2015 - 16:00 kuni 17.10.2015 - 15:00 Pärandtehnoloogia sügiskool 2015 Männiku metsatalu (Intsu küla, Viljandi vald)
02.11.2015 - 19:00 Hingedepäeva kontsert-mõtisklus Viljandi Jaani kirik
25.11.2015 - 10:00 TÜ VKA kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ VKA peamaja ruum 206
30.11.2015 - 12:00 Rahvusülikooli 96. aastapäeva aktus
30.11.2015 - 13:45 "Muusikalised suutäied" ehk muusikatudengite jõuluootuskontserdid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kohvik
07.12.2015 - 13:45 "Muusikalised suutäied" ehk muusikatudengite jõuluootuskontserdid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kohvik
09.12.2015 - 10:00 TÜ VKA kultuurhariduse osakonna üliõpilaste SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ VKA peamaja ruum 221
10.12.2015 - 10:15 TÜ VKA rahvusliku käsitöö osakonna ja etenduskunstide osakonna üliõpilaste SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ VKA peamaja ruum 228
14.12.2015 - 13:45 "Muusikalised suutäied" ehk muusikatudengite jõuluootuskontserdid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kohvik
12.01.2016 - 10:00 SEMINARITÖÖDE KAITSMINE Posti 1-206
12.01.2016 - 10:00 ETTEMÄNGUD Viljandi muusikakooli orkestrimaja
13.01.2016 - 10:00 ETTEMÄNGUD Viljandi muusikakooli orkestrimaja
14.01.2016 - 08:00 Algab registreerimine muusikaosakonna e-õppe kursustele (MOOC)
19.01.2016 - 19:00 Jazziklubi esitleb: Eesti-Austria kvartett Quid Novi? kohvik Fellin
21.01.2016 - 10:00 SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ VKA (Posti 1 ruum 206)
26.01.2016 - 19:00 Jazziklubi esitleb: Richard Libietid Orchestra (Läti) kohvik Fellin
03.02.2016 - 16:00 TÜ VKA Visuaaltehnoloogia õppekava vilistlaste tööde näitus "Segatud meediumid" avamine Kondase keskus
09.02.2016 - 19:00 Jazziklubis Tsitaadid ja Vanasõnad kohvik Fellin
13.02.2016 - 21:00 Tudengite Teatripäevade Festivali Klubi Viljandi Lennukitehas
12.02.2016 - 08:00 kuni 14.02.2016 - 16:00 Tudengite Teatripäevad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
16.02.2016 - 19:00 Jazziklubis „Sürr-priis“ - esinevad TÜ VKA tudengid kohvik Fellin
22.02.2016 - 12:00 Eesti Vabariigi aastapäeva mõtisklus - Arvo Valton "Eestlaste tulevikuvõimalustest" TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
23.02.2016 - 19:00 Jazziklubis Andres Alaru Trio (Eesti – Holland) kohvik Fellin
27.02.2016 - 19:00 Kuuldemäng "Eestluse elujõust" esietendus Vikerraadio
01.03.2016 - 19:00 Jazziklubis LINDA KANTER JAZZ QUARTET kohvik Fellin
04.03.2016 - 19:00 Muusikaosakonna kursusekontserdid (I kursus) TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia must saal
05.03.2016 - 17:00 TÜ VKA Visuaaltehnoloogia õppekava vilistlaste tööde näitus "Segatud meediumid" avamine Kondase keskus
07.03.2016 - 10:00 Johann Köleri 190. sünniaastapäevale pühendatud konverents Sakala Keskus
09.03.2016 - 17:00 Näituse "(R)evolutsioon" avamine - 25. aastat visuaaltehnoloogiat Kondase keskus
10.03.2016 - 10:00 Karjääripäev TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
15.03.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Hannes Praks Pärimusmuusika ait
15.03.2016 - 19:00 TÜ VKA jazzmuusika eri Viljandi Jazziklubis kohvik Fellin
16.03.2016 - 16:30 Rinnamärginäitus "Märka märki!" avamine Vilma maja galerii Wimkas
17.03.2016 - 10:00 õpitoad Viljandi Gümnaasiumi karjääripäeval Viljandi Gümnaasium
17.03.2016 - 10:00 Kesk-Eesti infomess "Lingid Tulevikku VII" Paide Kultuurikeskus
18.03.2016 - 10:00 Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistrimess
19.03.2016 - 18:00 Paastumaarja- ja leinapäeva kontsert-mõtisklus
22.03.2016 - 10:00 Konverents - 25. aastat visuaaltehnoloogiat Ugala
23.03.2016 - 10:00 Festival Oma Lugu Pärimusmuusika Ait
24.03.2016 - 10:00 Avatud uste päevad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
24.03.2016 - 11:30 Avatud uste päevad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
23.03.2016 - 15:00 kuni 24.03.2016 - 18:00 Tantsukunsti ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia kõrghariduse eelõppe kursus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
23.03.2016 - 10:00 kuni 25.03.2016 - 12:30 Noore Muusiku Kool Viljandi
29.03.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Ele Viskus (TÜ VKA) Pärimusmuusika ait
31.03.2016 - 12:00 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia on TÜ Narva Kolledži lahtiste uste päevadel TÜ Narva Kolledž
04.04.2016 - 19:00 Kursakontsert "LEND" - I kursuse muusikaüliõpilaste kontsert TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box
06.04.2016 - 19:00 Kursakontsert "PÕIMLEMINE" - II kursuse muusikaüliõpilaste kontsert TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box
08.04.2016 - 10:00 kuni 09.04.2016 - 18:00 Ettevõtlusõppe Ideeturg 8.-9. aprill Pärimusmuusika Ait, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
12.04.2016 - 10:00 Teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekava üliõpilaste seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
12.04.2016 - 10:00 Kultuurikorralduse õppekava üliõpilaste seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
12.04.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: professor Martin Pärn (EKA) Pärimusmuusika ait
13.04.2016 - 18:00 TÜ VKA Karjäärikohvik - kultuurikorralduse eri Pärimusmuusika Ait
14.04.2016 - 20:45 kuni 16.04.2016 - 19:30 Kultuuridessant 2016: läbimängud Viljandis TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
19.04.2016 - 19:00 TÜ VKA jazzmuusika eri Viljandi Jazziklubis kohvik Fellin
19.04.2016 - 18:00 kuni 24.04.2016 - 12:00 Põhja- ja Baltimaade pärimusmuusika kõrgkoolide võrgustiku Nordtrad aastakohtumine
26.04.2016 - 07:45 Jazzkaare linnaruumiprojekt Viljandi
26.04.2016 - 10:00 Muusikaosakonna tudengite seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
26.04.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika Ait
23.04.2016 - 12:00 kuni 29.04.2016 - 23:00 Tantsunädal Viljandi
05.05.2016 - 12:00 Loeng hariduspoliitika kujundamisest ja kogukondlikust hariduskorraldusest TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
06.05.2016 - 18:00 Helsingi Ülikooli Põhjamaade Rahvuste koori ja TÜ VKA segakoori kontsert must saal
02.05.2016 - 10:00 kuni 07.05.2016 - 20:00 Kultuuridessant Viljandi, Tallinn, Tartu, Narva
10.05.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng - Janek Murd "Kuidas luua filmimuusikat ehk võimalusi elamiseks muusikuna" Pärimusmuusika Ait
10.05.2016 - 19:00 TÜ VKA jazzmuusika eri Viljandi Jazziklubis kohvik Fellin
11.05.2016 - 11:00 kuni 17:00 Sportlik piknik Tarekese hoov
12.05.2016 - 12:00 Etenduskunstide ja muusikaosakonna üliõpilaste seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
12.05.2016 - 21:30 TÜ VKA üliõpilasesinduse hooaja lõpupidu Cheers
13.05.2016 - 21:00 Tudengijämm: Tartu kohtub Viljandiga Wimka
13.05.2016 - 09:00 kuni 14.05.2016 - 18:00 Usuteaduskonna kevadkool TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
18.05.2016 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
19.05.2016 - 11:00 Etenduskunstide osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
19.05.2016 - 12:00 Rahvusliku käsitöö osakonna tudengite seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
21.05.2016 - 08:00 TÜ vilistlaste kokkutulek "Möödaläinud ajad" Tartu, TartuÜlikool
24.05.2016 - 11:00 Rahvusliku käsitöö osakonna seminaritöö kaitsmine Ruum 206
24.05.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng - Priit Raud Pärimusmuusika Ait
25.05.2016 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritöö kaitsmine Ruum 206
25.05.2016 - 20:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilase Harri Heinsoo lõpukontsert Jazziklubi Jasm (Jakobsoni tn 18 Viljandi)
26.05.2016 - 09:00 Muusikapedagoogika õppekava magistritööde kaitsmine
26.05.2016 - 19:00 Koolimuusika õppekava üliõpilaste Margit Nageli ja Ele Millistferi kontsert Kohvik Fellin, Viljandi
30.05.2016 - 18:00 Rütmimuusika ansamblite kontsert-ettemängud Orkestrimaja
31.05.2016 - 10:30 Kultuurikorralduse eriala üliõpilaste lõputööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
31.05.2016 - 11:00 Teatrikunsti visuaaltehnoloogia üliõpilaste lõputööde kaitsmine Pärnu teater Endla
01.06.2016 - 10:00 Koolimuusika õppekava üliõpilaste bakalaureusetööde kaitsmine
01.06.2016 - 10:15 Kultuurikorralduse eriala lõputööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
01.06.2016 - 19:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilase Taavi Toomsalu lõpukontsert Viljandi pärimusmuusika ait
02.06.2016 - 11:00 Tantsukunsti eriala lõputööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 206
02.06.2016 - 19:00 Villu Talsi ja Karoliina Kreintaali pärimusmuusika magistrikontsert Karlova teater, Tartu
02.06.2016 - 19:00 Koolimuusika eriala üliõpilaste kontsert "Koolimuusikute parimad palad" Kondase keskus
03.06.2016 - 13:00 Koreograafi praktika kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 206
06.06.2016 - 09:00 Huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava üliõpilaste lõputööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruum 107
06.06.2016 - 18:00 Pärimusmuusika õppekava üliõpilase Kristi Kooli lõpukontsert ja pärimusmuusika eriala üliõpilaste ettemängud Viljandi pärimusmuusika ait
07.06.2016 - 10:00 Pärimusmuusika õppekava üliõpilaste lõputööde kaitsmine
07.06.2016 - 10:00 Huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava tudengite lõputööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 107
07.06.2016 - 10:30 kuni 16:00 Pärandtehnoloogia magistritööde kaitsmine Pärimusmuusika Ait
07.06.2016 - 16:00 TÜ Viljandi kultuuriakadeemia magistriõppekavade infopäev TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 105
07.06.2016 - 18:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilase Laur Uusbergi lõpukontsert Lennukitehas
07.06.2016 - 20:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilase Vsevolod Tšelepisi lõpukontsert Lennukitehas
08.06.2016 - 10:30 kuni 16:00 Pärandtehnoloogia magistritööde kaitsmine
08.06.2016 - 18:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilase Taaniel Kõmmuse lõpukontsert Orkestrimaja
08.06.2016 - 19:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilase Kristo Joosepi lõpukontsert Orkestrimaja
09.06.2016 - 10:00 Jazzmuusika õppekava üliõpilaste lõputööde kaitsmine
09.06.2016 - 12:00 kuni 15:45 Rahvusliku tekstiili eriala lõputööde kaitsmised
09.06.2016 - 19:00 OmaMood 2016 Pärimusmuusika Ait
10.06.2016 - 10:30 kuni 15:45 Rahvusliku tekstiili eriala lõputööde kaitsmised
19.06.2016 - 13:00 Lõpuaktus Pärimusmuusika Ait
19.06.2016 - 13:00 Lõpuaktus
20.06.2016 (Kogu päev) kuni 30.06.2016 (Kogu päev) Sisseastumisdokumentide vastuvõtt
05.07.2016 - 16:30 Näitus "Taevavõlv" Laidoneri plats
05.07.2016 - 09:00 kuni 13.07.2016 - 18:00 Sisseastumiseksamid
09.07.2016 - 15:00 kuni 15.07.2016 - 13:00 Craft Camp Olustvere
09.07.2016 - 17:00 kuni 15.07.2016 - 13:00 Rahvusvaheline käsitöölaager Craft Camp Olustvere mõis
24.07.2016 - 12:00 kuni 30.07.2016 - 16:00 Lõimeleer Tääksi
29.07.2016 - 13:00 kuni 30.07.2016 - 20:00 TÜ VKA kultuuripesa Viljandi Muuseumi hoovis
28.07.2016 - 12:00 kuni 31.07.2016 - 20:00 Näitus "Taevavõlv" Laidoneri plats, Viljandi
13.08.2016 - 15:00 TÜ VKA Arvamusfestivalil Paide Vallimägi
29.08.2016 - 12:00 Õppeaasta avapalvus Jaani kirik
29.08.2016 - 13:00 Õppeaasta avaaktus Pärimusmuusika Ait
29.08.2016 - 15:30 Osakondade infotunnid uutele tudengitele TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
30.08.2016 - 10:15 kuni 11:15 Sissejuhatus kultuuriakadeemiasse TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
30.08.2016 - 11:45 kuni 12:30 Sissejuhatus üliõpilasellu kultuuriakadeemias TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
31.08.2016 - 10:15 kuni 12:00 Sissejuhatus õpingutesse kultuuriakadeemias TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
02.09.2016 - 22:30 Tartu ülikooli humanitaariatudengite pidu Aparaat, Tartu
05.09.2016 - 15:00 Robotexi Viljandimaa infopäev TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
08.09.2016 - 20:00 Oma Pidu - kultuuriakadeemia õppeaasta avapidu Koidu Seltsimaja
17.09.2016 - 11:00 Akadeemia hoovis heategevuslik sügislaat TÜ Viljandi kultuuriakadeemia hoov
17.09.2016 - 11:00 kuni 15:00 Perfonksipäev Viljandi
20.09.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia hooaja 1. loeng: Rael Artel "Kas me sellist muuseumi tahtsime?" Pärimusmuusika Ait
26.09.2016 - 17:00 Tekstiilinäitus "Hää tekk ja illos kinnas" avamine Viljandi Linnagalerii
30.09.2016 - 18:00 Teadlaste Öö TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
30.09.2016 - 19:00 Esietendub teatrikunsti 11. lennu diplomilavastus „Thijl Ulenspiegel“ Rakvere Teater
30.09.2016 - 19:00 Tudengiduo: Liisa Koemets ja Kristi Kool kohvik Fellin
04.10.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 2. loeng: Virgo Sillamaa "Kas loovust on võimalik majandada?"
04.10.2016 - 19:00 TÜ VKA tudengid jazziklubi kohvik Fellin
05.10.2016 - 19:00 Tallinna Tantsuteatri esietendus “DI” (tasuta) TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
06.10.2016 - 21:00 Rebaste pidu Koidu Seltsimaja
03.10.2016 - 08:00 kuni 07.10.2016 - 18:00 Rebastenädal TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
07.10.2016 - 15:00 kuni 08.10.2016 - 13:00 Pärandtehnoloogia sügiskool Männiku Metsatalu
07.10.2016 - 18:00 kuni 09.10.2016 - 14:00 Noore Muusiku Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
03.10.2016 - 10:00 kuni 15.10.2016 - 18:00 Rahvusliku tekstiili eriala lõputööde näitus "Lendutõus X" Eesti Arhitektuuri- ja Disainigaleriis Eesti Arhitektuuri- ja Disainigalerii, Tallinn
18.10.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 3. loeng: Kristiina Reidolv "Kuidas käivitada uut kultuuriorganisatsiooni? Vaba Lava näide" Pärimusmuusika Ait
27.10.2016 - 10:00 Karjääri-ja psühholoogilise nõustamise infopäev TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
26.09.2016 - 17:00 kuni 27.10.2016 - 19:00 Rahvusliku tekstiili eriala üliõpilastööde näitus „Hää tekk ja illos kinnas" Viljandi Linnagalerii
23.04.2016 - 10:00 kuni 29.10.2016 - 17:00 Tantsunädal Viljandimaal
01.11.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 4. loeng: Kristiina Alliksaar Pärimusmuusika Ait
02.11.2016 - 18:00 Hingedepäeva kontsert Jaani kirik
06.10.2016 - 10:00 kuni 06.11.2016 - 18:00 Rahvusliku käsitöö osakonna rinnamärginäitus "Märka märki II" Järvamaa raamatukogu
11.11.2016 - 19:00 Tudengiduo Mats Piho ja Tanel Sakrits kohvik Fellin
10.11.2016 - 12:00 kuni 13.11.2016 - 18:00 TÜ VKA esindus Mardilaadal Tallinn, Saku suruhall
10.11.2016 - 12:00 kuni 13.11.2016 - 18:00 TÜ VKA osaleb Mardilaadal Tallinn, Saku Suurhall
15.11.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 5. loeng: Maarja Nuut "Kuidas minust sai Maarja Nuut" Pärimusmuusika Ait
15.11.2016 - 19:00 Wimka täika Wimka
16.11.2016 - 21:00 Heliloeng vol.3 Wimka
18.11.2016 - 11:00 Pärandtehnoloogia konverents "Käsitöö kirjeldamise keeled" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
18.11.2016 - 15:00 Pärandtehnoloogia konverents "Käsitöö kirjeldamise keeled" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
19.11.2016 - 12:00 kuni 21.11.2016 - 18:00 TÜ VKA esindus Helsinki Mardilaadal Helsinki
22.11.2016 - 19:00 Jazziklubis TÜ VKA rütmimuusika tudengid kohvik Fellin
24.11.2016 - 21:00 Wimka sünnipäev Wimka
25.11.2016 - 19:00 TÜ VKA tudengiduo Mart Nõmm ja Karl-Eerik Aardam kohvik Fellin
29.11.2016 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 6. loeng: Ivar Põllu "Miks on pidevalt vaja uusi teatreid?" Pärimusmuusika Ait
30.11.2016 - 09:00 Seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 206
01.12.2016 - 12:00 Rahvusülikooli 97. aastapäev Tartu Ülikool
02.12.2016 - 19:00 TÜ VKA Talvepidu Pärimusmuusika Ait
05.12.2016 - 16:00 Rahvusülikooli aastapäeva aktus TÜ VKA-s TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
07.12.2016 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 206
07.12.2016 - 11:00 Rahvusliku käsitöö ja muusikaosakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 221
07.12.2016 - 20:00 Pärimusmuusikute Talvekontsert Jasm
09.12.2016 - 18:00 Koolimuusika tudengite jõulukontsert Kondase keskus
13.12.2016 - 19:00 Jazziklubis TÜ VKA rütmimuusika tudengid kohvik Fellin
14.12.2016 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 206
14.12.2016 - 19:00 Rütmimuusika ansamblite kontsert orkestrimaja
01.11.2016 - 10:00 kuni 31.12.2016 - 18:00 Rahvusliku tekstiili eriala lõputööde näitus "Lendutõus X" Tartu Ülikooli Ajaloomuuseumis Tartu Ülikooli Ajaloomuuseum
03.01.2017 - 12:00 kuni 05.01.2017 - 17:00 Jazzikool=Koolijazz TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusika- ja orkestrimaja
10.01.2017 - 17:00 Pärimusmuusika ansamblite ettemäng Pärimusmuusika Ait
11.01.2017 - 10:00 Kõrghariduspäev "Õpi Tartus" Kultuurikatel, Tallinn
10.01.2017 - 10:00 kuni 11.01.2017 - 17:00 rütmimuusika eriala tudengite individuaalsed ettemängud-kontserdid orkestrimaja
18.01.2017 - 09:00 kuni 19.01.2017 - 17:00 Müravaba metsatöö päevad Saarepeedi küla
25.01.2017 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruumis 206
26.01.2017 - 10:00 Muusikaosakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruumis 206
30.01.2017 - 11:30 kuni 02.02.2017 - 12:00 Rahvusvaheline talveakadeemia Männiku Metsatalu
03.02.2017 - 11:00 Kultuurikorralduse magistrikonverents TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
08.02.2017 - 11:00 Rahvusvaheline konverents "Käsitöö ja vananemine: kuidas toetada eakaid?" Sakala keskuse suur saal, Viljandi
17.02.2017 - 10:00 kuni 19.02.2017 - 17:00 15. Tudengite Teatripäevad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
23.02.2017 - 11:00 Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud mõtisklus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
28.02.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng: Tristan Priimägi "Kultuurikorraldusest filmisektoris" Pärimusmuusika Ait
07.03.2017 - 19:00 Fell in Jazz: TÜ VKA eri kohvik Fellin
08.03.2017 - 19:00 Tudeng õpetab: Johannes Ahun Orkestrimaja
08.03.2017 - 19:00 Loengusari "Tudeng õpetab"/ Johannes Ahun Orkestrimaja
09.03.2017 - 21:00 Naistepäeva pidu
14.03.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng: Erki Pruul "Aparaaditehase ajajoon" Pärimusmuusika Ait
15.03.2017 - 19:00 Iñaki Sandoval: Estonian Suite Mustpeade Maja, Tallinn
22.03.2017 - 10:00 Oma Lugu 2017 Pärimusmuusika Ait
22.03.2017 - 19:00 Sounditoorium Koidu Seltsimaja
23.03.2017 - 10:30 Avatud uste päev TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
22.03.2017 - 11:00 kuni 24.03.2017 - 16:00 Noore Muusiku Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
23.03.2017 - 11:00 kuni 24.03.2017 - 16:00 Tantsukunsti ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia eelõppe kursus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
23.03.2017 - 12:00 kuni 25.03.2017 - 15:00 Noore Meistri Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
28.03.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng Pärimusmuusika Ait
29.03.2017 - 19:00 Tudeng õpetab: Dmitri Demchenko ja Aleksandr Ivašjuk Orkestrimaja
02.04.2017 - 12:00 Teatrikunsti vastuvõtu 2. eelvoor
06.04.2017 - 10:00 kuni 07.04.2017 - 15:00 Ettevõtlusõppe Ideeturg TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
12.04.2017 - 19:00 Tudeng õpetab: Evelin ja Matis Leima Orkestrimaja
13.04.2017 - 11:00 kuni 17:00 TÜ VKA teatrikunsti 12. lennu erialaeksam TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
17.04.2017 - 10:15 Jazzkaare linnaruumiprojekt Viljandi
19.04.2017 - 09:30 SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
26.04.2017 - 19:00 Tudeng õpetab: Hanna-Liis Lao Muusikamaja kammersaal
28.04.2017 - 10:00 kuni 29.04.2017 - 17:00 Konverents „25 aastat tantsu kõrgharidust Viljandis“ TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
23.04.2017 - 14:00 kuni 29.04.2017 - 23:00 Tantsunädal Viljandi
03.04.2017 - 10:00 kuni 30.04.2017 - 19:00 Rahvusliku metallitöö eriala näitus „Ehe metall“ Viljandi Pärimusmuusika Ait
03.05.2017 - 11:00 Rahvusliku tekstiili eriala lõputöö kaitsmine
03.05.2017 - 11:00 Rahvusliku tekstiili eriala lõputöö kaitsmine
05.05.2017 - 10:00 Juubeliaasta konverents "Regionaalse kõrghariduse väärtus ja hind" Pärimusmuusika Ait
04.05.2017 - 15:00 kuni 06.05.2017 - 21:00 Kultuuridessant Viljandi,Tartu,Tallinn
08.05.2017 - 14:15 Mervi Raudsaare avalik loeng „Ettevõtlus ja sotsiaalne ettevõtlus - mõistetest mõistmiseni“. Loeng toimub peamaja ruumis 105. TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
09.05.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 6. loeng: Hannaliisa Uusma “Soolisusest popmuusikas” Viljandi Pärimumuusika Ait
16.05.2017 - 18:00 TÜ VKA segakoori kevadkontsert Jaani kirik
17.05.2017 - 10:00 SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruumis 206
18.05.2017 - 13:00 SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruumis 206
18.05.2017 - 16:00 Avalik loeng prof. Darla S. Hanley "Leadership In the Palm of Your Hand: Five Essential Steps for Arts Leaders of Today and Tomorrow" Tartus ülikooli peahoone ruumis 128
20.05.2017 - 10:00 TÜ VKA juubeliaasta pidulik kontsertlavastus ja vilistlaste kokkutulek Ugala, TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
21.05.2017 - 19:30 TÜ Viljandi kultuuriakadeemia teemaõhtu ETV2-s
09.04.2017 - 16:00 kuni 26.05.2017 - 19:00 Taaskasutusnäitus "ANNA UUS ELU: SALAPÄRASED LOOD" Pärnu Uue Kusnti Muuseum
31.05.2017 - 09:45 MUUSIKAOSAKOND JA ETENDUSKUNSTIDE OSAKONNA SEMINARITÖÖDE KAITSMINE TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 206
01.06.2017 - 10:00 Rahvusliku ehituse eriala lõputööde kaitsmised Wimka (Turu 7, Viljandi)
02.06.2017 - 10:00 kuni 15:30 Rahvusliku metallitöö eriala lõputööde kaitsmised Wimka (Turu 7, Viljandi)
30.05.2017 - 20:00 kuni 02.06.2017 - 20:00 Muusikaosakonna festival TÜ VKA MADE erinevad paigad Viljandis
05.06.2017 - 09:30 Kultuurikorralduse eriala lõpukaitsmine Posti 1, Viljandi, ruum 107
06.06.2017 - 09:30 Kultuurikorralduse eriala lõpukaitsmine Posti 1, Viljandi, ruum 107
06.06.2017 - 10:00 Huvijuht-loovtegevuse õpetaja eriala lõputööde kaitsmine Posti 1, Viljandi, ruum 228
07.06.2017 - 19:00 Sänni Noormetsa magistgrikontsert Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja Olevi saal
08.06.2017 - 19:00 OmaMood 2017 Pärimusmuusika Ait
13.06.2017 - 10:30 Etenduskunstide osakonna ja muusikaosakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruumis 221
14.06.2017 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruumis 206
14.06.2017 - 12:00 kuni 15.06.2017 - 18:00 Rahvusliku tekstiili osakonna hindamised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
18.06.2017 - 13:00 Lõpuaktus Ugala
09.07.2017 - 17:00 kuni 15.07.2017 - 13:00 Rahvusvaheline käsitöölaager Craft Camp Olustvere mõis
28.07.2017 - 18:00 Alguses oli Alle-aa A.Le Coq Kirsimäe laval, Lossivaremed
24.07.2017 - 12:00 kuni 29.07.2017 - 12:00 Lõimeleer - laager välismaal elavatele eesti noortele Tääksi, Abja
24.07.2017 - 12:00 kuni 29.07.2017 - 12:00 Lõimeleer Tääksi, Viljandimaa
28.07.2017 - 12:00 kuni 29.07.2017 - 18:00 TÜ VKA KULTUURIPESA Viljandi folgil Viljandi muuseumi hoov, Laidoneri plats 10
11.08.2017 - 14:00 TÜ VKA Arvamusfestivali Äärealal Wabalinna Maja joov, Tallinna 11, Paide
01.07.2017 - 11:00 kuni 12.08.2017 - 18:00 Rahvusliku metallitöö üliõpilaste tööde näitus „Taevatrepp“ Viljandi vana veetorn
17.08.2017 - 18:00 kuni 20.08.2017 - 17:00 Vabaõhulavastus "Lembitu" Lõhavere linnamägi
04.09.2017 - 08:00 2017/2018. õppeaasta algus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
04.09.2017 - 11:00 Õppeaasta algus
05.09.2017 - 10:15 Sissejuhatavad loengud esmakursuslastele TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
06.09.2017 - 10:15 Sissejuhatus õpingutesse kultuuriakadeemias TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
07.09.2017 - 08:30 Loengud esmakursuslastele TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
08.09.2017 - 14:00 Moodle tutvutsus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
12.09.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 1. loeng: Merili Metsvahi "Esimese öö õigus Eestis tõe ja fiktsiooni piiridel" Pärimusmuusika Ait
14.09.2017 - 21:00 Hooaja avapidu Koidu Seltsimaja
16.09.2017 - 07:45 Perfonksipäev Viljandi
26.09.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 2. loeng: Jorgen Matsi “Vabadus puuris: MMA, spordiala sotsiaalse närvi piiril" Pärimusmuusika Ait
27.09.2017 - 13:00 KARJÄÄRIJAHT 2017 Viljandi linn
28.09.2017 - 18:00 Aleksei Kelli loeng „Kunstiloome ja autoriõigused: looja, isiklikud õigused ja piirangud“ TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 221
29.09.2017 - 16:00 Teadlaste Öö
29.09.2017 - 13:30 kuni 30.09.2017 - 15:00 Pärandtehnoloogia sügiskool Männiku Metsatalu
03.10.2017 - 16:00 Väärikate ülikooli avaloeng "Kogukond ja aktiivne eakas" peamaja ruum 105
05.10.2017 - 10:30 Rahvusliku tekstiili eriala üliõpilaste seminaritööde kaitsmine peamaja ruum 206
05.10.2017 - 12:00 Viljandi inspiratsioonikonverents Viljandi Lennukitehas
10.10.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 3. loeng: Mare Mätas "Piirid, piiratud Kihnu kultuuriruum" Pärimusmuusika Ait
12.10.2017 - 20:00 Rebastepidu
09.10.2017 - 08:00 kuni 15.10.2017 - 21:00 Rebastenädal TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
19.10.2017 - 19:00 Koolitantsu Kompanii etendus "Aus?" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
24.10.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 4. loeng: Märt-Matis Lill "Ooperist, sõjast ja rahvalaulust" Pärimusmuusika Ait
25.10.2017 - 10:00 Täiskasvanud õppija päev Viljandi kultuuriakadeemias TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
26.10.2017 - 16:15 kuni 17:15 Prof Iñaki Sandovali inauguratsiooniloengu veebiülekande vaatamine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia peamaja ruum 221
31.10.2017 - 16:00 Väärikate Ülikooli loeng: "Tervendav kodu" Dr. Ülle Gurjev, perearst TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 221
01.11.2017 - 10:00 Rakendusteatri konverents „Draama ühendab inimesi: kool ja kogukond Kohtla-Järve
02.11.2017 - 18:00 Hingedepäeva kontsert Viljandi Jaani kirik
07.11.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 5. loeng: Heiki Valk “Siksälä kalme: märk oludest keskaegse Liivimaa piirialal” Pärimusmuusika Ait
25.10.2017 - 10:00 kuni 12.11.2017 - 18:00 rahvusliku metallitöö eriala üliõpilaste õppetööde näitust "Ehe metall" Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu galerii (Pikk 22, Tallinn)
16.11.2017 - 12:00 kuni 19.11.2017 - 19:00 TÜ VKA Mardilaadal Saku Suurhall
21.11.2017 - 18:00 Omakultuuriakadeemia 6. loeng: Tarmo Noormaa “Minu piirid muusikas” Pärimusmuusika Ait
22.11.2017 - 10:30 Eesti Filharmoonia Kammerkoori loeng TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
24.11.2017 - 12:00 Kunstide keskuse jõululaat Lossi 38, Tartu
24.11.2017 - 18:00 Kunstide keskuse jõululaat Lossi 38, Tartu
28.11.2017 - 19:00 Kursakontsert TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
29.11.2017 - 10:30 Etenduskusntide osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 206
29.11.2017 - 19:00 Kursakontsert TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
30.11.2017 - 12:00 Rahvusülikooli 98. aastapäeva aktus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
02.12.2017 - 19:00 Rahvusülikooli 98. aastapäeva ball Vanemuise kontserdimajas
05.12.2017 - 16:00 Väärikate Ülikooli loeng: "Ohutushoid" Kai Kannistu, Naiskodukaitse Sakala ringkonna Karksi jaoskonna esinaine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 105
06.12.2017 - 19:00 MADE no 2 Pärimusmuusika Ait
07.12.2017 - 20:00 Talvepidu Pärimusmuusika Ait
13.12.2017 - 11:00 Etenduskunstide osakonna tudengite seminaritööde kaitsmised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 206
15.12.2017 - 18:00 Muusikaosakonna koolimuusika eriala üliõpilaste talvine kontsert Pärimusmuusika Aida väike saal
19.12.2017 - 11:00 Muusikaosakonna seminaritööde kaitsmised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 206
20.12.2017 - 10:00 Rahvusliku käsitöö osakonna seminaritööde kaitsmised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 107
20.12.2017 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminartööde kaitsmised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 206
01.11.2017 - 15:00 kuni 05.01.2018 - 17:00 Jüri Kase maalinäitus "Maali lahkamine" Kunstide keskus (Lossi 38, Tartu)
10.01.2018 - 19:00 Mõnulaul Pärimusmuusika Aida kaminasaal
24.01.2018 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 227 (endine 206)
26.01.2018 - 10:00 Muusika- ja etenduskunstide osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 227 (endine 206)
27.01.2018 - 15:00 Rahvusvahelise kursuse „Upcycled body in wasted space“ showing Vaba Lava väike saal, Tallinn
27.01.2018 - 16:00 Ruslan Stepanovi ja tantsu III kursuse showing TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
01.02.2018 - 12:00 Tartu Ülikooli lahtiste uste päev 9. klassidele Tartu Ülikool
03.02.2018 - 10:00 Kultuurhariduse eelõppekursus "Noorteürituse korraldus" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
05.02.2018 - 14:30 Inuitide loeng traditsioonilisest hülgenaha töötlemisest TÜ Viljandi kultuuriakadeemia Vilma maja ruum 124
09.02.2018 - 12:00 kuni 11.02.2018 - 13:00 International Winter Academy 2018 Männiku Metsatalu, Viljandimaa
13.02.2018 - 16:00 Väärikate Ülikool: Kaido Kaljuste "Kinnisvaraomaniku rõõmud ja mured: kuidas kinnisvaratehinguid turvaliselt teha" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
18.02.2018 - 10:00 Kultuurhariduse eelõppekursus "Noorteürituse korraldus" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
16.02.2018 - 12:00 kuni 18.02.2018 - 19:00 XVI Tudengite Teatripäevad TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal; Lennukitehas
21.02.2018 - 16:00 Iñaki Sandovali klaverikontsert Tartu ülikooli aula
22.02.2018 - 15:00 Eesti Vabariigi 100. aastapäeva mõtisklus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal
28.02.2018 - 10:00 TÜ lahtise uste päev Tartu Ülikool
01.03.2018 - 11:00 Open Door Days at UT Viljandi Culture Academy UT Viljandi Culture Academy
01.03.2018 - 11:00 kuni 02.03.2018 - 17:00 Etenduskunstide kõrghariduse eelõppe kursus TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
01.03.2018 - 11:00 kuni 02.03.2018 - 17:00 Noore Muusiku Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
01.03.2018 - 11:00 kuni 03.03.2018 - 14:00 Noore Meistri Kool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
28.02.2018 - 09:00 kuni 04.03.2018 - 19:00 Väljakutsete nädal
06.03.2018 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loemng: Taavi Pae "Eesti piirid ja piirid Eestis" Pärimusmuusika Ait
08.03.2018 - 13:00 Kalju Komissarovi nimelise stipendiumi üleandmine Ugala teater
10.03.2018 - 10:00 Kultuurhariduse eelõppekursus "Noorteürituse korraldus" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
13.03.2018 - 16:00 Väärikate Ülikool: Sergei Drõgin "Viha valitsemine" TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
20.03.2018 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Ringo Ringvee "Kas usu nimel võib teha kõike?" Pärimusmuusika Ait
20.03.2018 - 19:00 Filmiõhtu Wimkas: "Pruut" (2015) Wimka, Turu 7
21.03.2018 - 19:00 Filmiõhtu Wimkas: "Laegas 507" (2002) Wimka, Turu 7
21.03.2018 - 19:00 MADE No 3 Sakala keskus
22.03.2018 - 19:00 Filmiõhtu Wimkas: "18 söömaaega" (2011) Wimka, Turu 7
25.03.2018 - 06:00 Paastumaarja- ja leinapäevale pühendatud kontsertmõtisklus Jaani kirik
28.03.2018 - 10:15 Karjääri- ja psühholoogilise nõustamise päev TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
28.03.2018 - 14:45 Suure nädalal kontsert TÜ VKA segakooriga Pauluse kirik
03.04.2018 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Erik Alalooga Pärimusmuusika Ait
04.04.2018 - 12:00 Esitleme pille tutvustavat veebilehte “Pilliportaal” Viljandi muusikakooli orkestrimaja
04.04.2018 - 14:00 Seminaritööde kaitsmised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 227 (endine 206)
10.04.2018 - 10:00 TÜ VKA õpitoad Pärnu teaduspäeval
10.04.2018 - 16:00 Väärikate Ülikool TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
17.04.2018 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Peeter Laurits Pärimusmuusika Ait
20.04.2018 - 16:00 Muusikaosakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 227 (endine 206)
24.04.2018 - 18:00 Omakultuuriakadeemia: Taavet Jansen Pärimusmuusika Ait
25.04.2018 - 10:00 Kultuurhariduse osakonna seminaritööde kaitsmine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 227 (endine 206)
23.04.2018 - 19:00 kuni 29.04.2018 - 20:00 Tantsunädal 2018
08.05.2018 - 16:00 Väärikate Ülikool - Teadlik ja tervislik toitumine TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
08.05.2018 - 18:00 Omakultuuriakadeemia loeng: Vahur Afanasjev Pärimusmuusika Ait
09.05.2018 - 19:00 MADE No 4 Ugala teater
12.05.2018 - 19:00 Mati Tubli diplomikontsert
16.05.2018 - 10:00 Rahvusliku käsitöö osakonna seminaritööde kaitsmised TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ruum 227 (endine 206)
16.05.2018 - 11:00 TÜ VKA JA VG spordipäev Viljandi järve kunstmuru staadion
16.05.2018 - 22:00 TÜ Viljandi kultuuriakadeemia hooaja lõpupidu Cheers
17.05.2018 - 12:00 Etenduskunstide osakonna seminaritööde kaitsmine Tallinn, Voorimehe 9
21.05.2018 - 14:30 TÜ VKA näidisõpitoad Tallinna koolide huvijuhtidele ja õpetajatele NUKU teater, Tallinn
22.05.2018 - 19:00 Kristiina Pässi diplomikontsert "Su virvete taga" Pärimusmuusika Ait
23.05.2018 - 18:00 Ruslan Stepanovi ja TÜ VKA tantsukunsti 3. kursuse tantslavastus „RANDOM“ Ugala teatri väike saal